Operátor výroby - práca v Českej Republike so zabezpečenou dopravou z Čadce a okolia

Manuvia, a. s.

Místo práce
Čadca
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
700 EUR (18 000Kč/hod brutto) + príplatky a možnosť nadčasov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Práce na výstupní kontrole, práce pro ženy i muže
- Příprava a manipulace příslušného materiálu.
- Provádění kontroly výrobků dle kontrolních plánů
- Lámání skla, práce pouze pro muže
- montáž skleněných výplní do rámů dveří (práce s ručním nářadím - kladivo,
utahovačka, vrtačka)
- Práce na ISO lince, montáž dveří - ISO pack (práce s ručním nářadím, pouze 12-
ky)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr
- tří směnný provoz
- volné víkendy
- odpovídajíci pracovní ohodnocení + možnost přesčasú
- docházkový bonus navíc +1000,- Kč
- 2-krát ročně mimořádní prémie
- doprava zdarma (Korňa,Turzovka,Vysoká nad Kysucou,Makov,Horní/dolní/prostřední Bečva)
- nástup možný ihned
- za ubytování si hradíte 20,- Kč/noc

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

- spolehlivé a samostatné zaměstnance
- práce je fyzicky náročnější

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Pracovník ve výrobě

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3279224  Megjelentetés dátuma: 5.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700 EUR (18 000Kč/hod brutto) + príplatky a možnosť nadčasov