Lepení linolea ve vagonech - ranní a odpolední,volné víkendy

Manuvia, a. s.

Moravskoslezský kraj, Okres Frýdek - Místek, Okres Karviná, Okres Opava, Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- nutná praxe s lepením linolea
- manuální zručnost
- orientace ve schématech a jiných technologických postupů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobé a stabilní zaměstnání v prosperující společnosti
- práce na ranní a odpolední směny / volné víkendy
- zaměstnanecké benefity
- stravování v podnikové jídelně
- výborná dopravní dostupnost v rámci celé Ostravy
- možnost zajištění ubytování
- motivující mzda 120 Kč/h čistého
- vyplácení záloh
- nástup ihned

Informace o náboru

V případě zájmu neváhejte a zasílejte své strukturované životopisy, nebo pro více informací volejte na 725 42 77 42.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Významná společnost specializující se na výrobu a opravy vagonů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zkušenosti na obdobné pozici výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3277557  Megjelentetés dátuma: 22.1.2018