Stabilní práce ve výrobě pro muže i ženy, páry - ubytování + doprava zdarma z Turzovky a okolí + benefity, bonusy, 25 dní dovolené

Manuvia, a. s.

Frýdek - Místek, Kopřivnice, Třinec, Valašské Meziříčí, Žilinský kraj, Okres Čadca, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Okres Frýdek - Místek, Okres Nový Jičín, Okres Opava, Okres Vsetín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• nastavení, seřízení a obsluha strojů, výrobních linek, spolupráce s předáky příprava a manipulace příslušného materiálu
• předchystávání rámů pro strojníky, praxe s ručním nářadím(kladívko, utahovačka, vrtačka)
• provádění kontroly výrobků dle kontrolních plánů
• lámání skla, manipulant
• práce na 3 směny - operátor výroby, nebo 12ti hodinové směny

MÍSTO PRACOVIŠTĚ SE NACHÁZÍ VE VALAŠSKÉM MEZIŘÍČÍ.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• PLAT OD 18 000 Kč/měsíc
• veškeré příspěvky dané zákonem (noční, přesčasy, víkendy apod.)
• příspěvek na závodní stravování
• roční bonusy
• 25 DNÍ DOVOLENÉ
• UBYTOVÁNÍ
• penzijní připojištění
• navíc benefity (poukázky Flexi Pass, firemní akce, cafeterie systém ...)
• pro uchazeče z okolí Turzovky, a dalších okolních obcí nabízíme zdarma svoz na každou směnu a ze směny do měst Valašské Meziříčí
• nástup ihned, nebo dohodou
• výplata vždy včas - neopozdíme se
• pravidelné ZÁLOHY

Informace o náboru

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a kontaktujte nás telefonicky, sms zprávou, nebo e-mailem.

NÁSTUP:
- před nástupem je nutné absolvovat nejprve osobní pohovor, abychom vás lépe poznali, poté si uděláte zdravotní prohlídku a domluvíte si termín nástupu.

Zasílejte také své životopisy. Na základě zaslání životopisu vás budeme, co nejdříve kontaktovat o bližších informacích.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Významná mezinárodní firma zabývající se výrobou skla pro domácí spotřebiče, případně do obchodních řetězců.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• vyučen nebo základní vzdělání se zkušenostmi 2 roky práce ve výrobním podniku
• zodpovědnost za chod svěřeného úseku
• samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, manuální zručnost, pečlivost
• ochota pracovat na 3 směnný provoz, nebo 12tihodinový provoz
• fyzický a zdravotní stav umožňující práci se zvýšenou fyzickou námahou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2739398  Megjelentetés dátuma: 9.2.2018