Operátor výroby drevených paliet / Ubytovanie Zdarma

Manuvia, a. s.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Nitra, okres Topolčany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Skladanie a výroba drevených paliet.
Žiada sa fyzická zdatnosť, ochota pracovať na dve zmeny.
Zodpovedný prístup k práci.

Miesto výkonu práce: Nemčice

- práca v perspektívnej spoločnosti
- zaujímavé mzdové podmienky
- zálohy po odpracovaných 80 hodinách
- 24 hodinová starostlivosť koordinátora.
- nástup ihneď

V prípade záujmu si pošlite životopis, zavoláme každému uchádzačovi.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba celulózy, papierenských výrobkov

Skupina Wincott People pomáha nájsť ľudom prácu v rámci Českej a Slovenskej republiky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2505218  Megjelentetés dátuma: 10.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou