Obchodný manažér / Obchodník pre POS nosiče

Willmark Europe, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou / ihneď
1.200 € fix + významné každomesačné odmeny, zhora neohraničené

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a dravého obchodníka na predaj tlačovej produkcie a kreatívnych nosičov POS/POP reklamy.

Náplň práce:
- zabezpečenie objednávok a zmlúv, klientský servis
- vedenie obchodných rokovaní / dojednávanie obchodných podmienok spolupráce
- prezentácia produktov a služieb spoločnosti
- akvizícia nových klientov (B2B)
- koordinácia zákaziek v spolupráci s výrobným oddelením
- komunikácia s dodávateľmi a partnermi

- zaujímavá práca pre veľkých zadávateľov a renomované značky,
- práca v stabilnej spoločnosti s neformálnym vedením,
- kreatívna práca pre rozmanitú klientelu z mnohých oblastí,
- práca v štýlovom novom prostredí a v príjemnom kolektíve mladých ľudí,
- motivujúce finančné ohodnotenie a zaujímavé benefity,
- výkonný NTB, smartphone iPhone,
- práca s najmodernejšími technológiami,
- možnosť odborného rastu,
- firemné akcie, účasť na kultúrno-spoločenských podujatiach.

Váš Motivačný list + Životopis zasielajte na e-mail [email protected]
Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

obchod, marketing, reklama, produkcia, polygrafia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Windows - Základy
Mac OS - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- obchodnícke zručnosti, príjemné vystupovanie,
- aktívny prístup k riešeniu úloh, flexibilita,
- asertívnosť, nadhľad, komunikatívnosť,
- vysoké pracovné nasadenie a ťah na bránu,
- samostatnosť, svedomitosť, precíznosť,
- zodpovednosť, serióznosť, lojalita,
- schopnosť pracovať v tíme a operatívne riešiť prípadné problémy.

Veľkou výhodou je znalosť POS/POP, retail, in-store a FMCG trhu.
Vítané sú skúsenosti v oblasti tlačovej produkcie a polygrafie (digitál, ofset, sieťka, flexo), reklamy, médií a/alebo marketingu.

Značka Willmark pôsobí na trhu vyše 20 rokov. Disponujeme najmodernejšími tlačovými technológiami (digitálna, ofsetová a maloformátová tlač) a skúseným tímom polygrafických odborníkov. Vďaka tomu patríme k významným spoločnostiam v oblasti digitálnej tlače a reklamnej produkcie. Sme súťasťou veľkého produkčného domu DOLIS GOEN / Willmark Europe / Print4U.

Klientela Willmarku je rozmanitá - k našim zákazníkom patria renomované reklamné agentúry, významné domáce firmy aj nadnárodné spoločnosti pôsobiace v SR, organizácie štátnej správy a samosprávy, zahraniční klienti a mnoho organizácií z oblasti kultúry, športu, tretieho sektora a neziskovej sféry. Sme dlhoročným partnerom významných kultúrno-spoločenských a charitatívnych projektov.

Naštartujte svoju kariéru v našom príjemnom neformálnom kolektíve. Staňte sa členom tímu Willmark!
Viac na www.willmark.sk a FB www.facebook.com/willmark.tlac
ID: 3078695  Megjelentetés dátuma: 14.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1.200 € fix + významné každomesačné odmeny, zhora neohraničené