Manažer stylové restaurace "Koliba" na d1-58km

WILLIAM Resorts, Restaurants and Clubs, s.r.o.

Místo práce
Soutice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme stylová restaurace „WILLIAM KOLIBA Restaurant D1-58km“ umístěna na nejvytíženější dálnici v České republice, dálnici D1 na odpočívce KALNÁ 58km směr Brno-Praha v blízkosti benzínové čerpací stanice Shell. Stylové restaurace s domácími výrobky a kuchyní Vám nabízí příjemné posezení v moderním a zároveň stylovém prostředí. V současném období je objekt uzavřen (z důvodu rekonstrukce D1 a uzavření sjezdu k našemu objektu) - obnovení sjezdu 10/2020.

Více o nás viz www.d1koliba.cz

Co očekáváme:

  • min.3 letá zkušenost z řízením podobného provozu na uvedené pozici
  • (výhodou profesní zkušenost s pozicí hlavní kuchař)
  • zkušenosti s restauračním systémem (výhodou VENTO / Harsys )
  • převzetí a odpovědnost za majetek hotelu jako i ekonomiku provozu
  • zajišťování personální politiky restaurace (kuchař, servis, úklid, technický servis)
  • iniciativu, spolehlivost, chuť učit se novým věcem
  • příjemné vystupování
  • přátelská povaha
  • vzdělání v oboru
  • zajišťování provozu i z pohledu BOZP, HACCP

Co nabízíme :

  • práce v příjemném a novém prostředí
  • klouzavá pracovní doba
  • stylová gastronomie
  • ubytování zajištěno přímo na provozovně
  • služební mobilní telefon
  • služební auto

V případě zájmu nás neváhejte NÁS kontaktovat a zašlete svůj ŽIVOTOPIS !

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou