Montážny/a pracovník /-čka-operátor/ 1 zmena

Wild Technologies, s.r.o.

Miesto práce
Coburgova, Trnava
Termín nástupu
1-2 /2020
Mzdové podmienky (brutto)
základ 3,35 €/hod brutto, + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca je vhodnejšia pre ženu
manuálna práca -zručnosť, precíznosť
montáž komponentov, lepenie, spájkovanie
kompletáž a balenie produktov
práca podľa pokynov nadriadeného
nemecky jazyk výhodou

1-zmenná prevádzka,-Po-pia//možnosť začatia smeny od 06:-07:00/ čisté prostredie, zaujimavá práca, dobrý kolektív
Mesačný dochádzkový bonus, strav.lístky /elektron.karta/, 3 pilier- DDS,odmeny, koncoročné darčekové poukážky,príspevok na prváka, príplatky podľa ZP, letné a zimné akcie pre zamestnancov/DOD,večierok/

Životopisy zasielajte čo najskôr e-mailom alebo poštou a taktiež súhlas so spracovaním osob. údajov
Budeme kontaktovať len tých, ktorí vyhoveli našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

skúsenosti v montáži výhodou , skúsenosti so spájkovaním výhodou,manuálna zručnosť, flexibilita, zodpovednosť, precíznosť, nemecký jazyk výhodou

Zaoberáme sa výrobou optických, zariadení, ktoré majú širokospektrálne využitie, hlavne v oblasti medicíny./vyrábame LED produkty, prístroje do dentálnych laboratórií,produkty zo skleneného vlákna,zdroje studeného svetla,rôzne doplnky medicínskej techniky, slúchatká, mikrofóny a rôzne iné komponenty akustiky/

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3620052  Megjelentetés dátuma: 21.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základ 3,35 €/hod brutto, + prémie