Asistentka na oddelení marketingu

Miesto práce
Stupava
Termín nástupu
asap
1 000 EUR/mesiacod 1 000 € v závislosti od schopností a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho marketingového tímu hľadáme pozitívneho, flexibilného, samostatného a zodpovedného človeka, ktorý rád komunikuje nielen s kolegami, ale aj obchodnými partnermi a zákazníkmi.
Baví ho organizovanie akcií pre obchodných partnerov aj zamestnancov a popritom hravo zvláda administratívu.

Hlavnou náplňou práce je:
  • vystavovanie objednávok, schvaľovanie faktúr, sledovanie rozpočtu,
  • evidencia zmlúv a marketingových nákladov,
  • komunikácia s obchodnými partnermi, príprava spoločných marketingových aktivít a vizuálov,
  • organizácia eventov a školení pre obchodných partnerov,
  • corporate identity (reklamné predmety, branding prevádzok, POS nosiče),
  • príprava vybraných POS (cenník, katalóg, príručky),
  • aktívna komunikácia so všetkými oddeleniami v spoločnosti,
  • podpora tímu nielen v administratívnej oblasti, ale časom aj samostatné projekty.

  • skvelý tím a priateľská atmosféru
  • veľkú slobodu a flexibilitu, ktorá je ale spojená so zodpovednosťou
  • pravidelné vzdelávanie
  • home office a flexibilný pracovný čas
  • sociálny program (teambuilding, vianočný večierok... )
  • zamestnanecké zľavy pri nákupe produktov Wienerberger

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, prírodné vedy, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP FI/CO - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • presnosť, dôslednosť, orientácia na detail
  • dobrý time management, organizačné a komunikačné schopnosti
  • analytické myslenie a pokročilá znalosť práce s MS Excel
  • prax v SAP a CRM výhodou
  • multitasking, odolnosť voči stresu
  • tímový hráč, príjemná a veselá povaha
  • proaktívnosť, ochota učiť sa nové veci
  • technický background veľkou výhodou
  • záujem o oblasť marketingu
  • plynulá angličtinu

Wienerberger s.r.o. je dcérska spoločnosti najväčšieho svetového výrobcu tehliarskych výrobkov, akciovej spoločnosti Wienerberger Ziegelindustrie AG. Od roku 2019 spoločnosť Wienerberger s.r.o. zastrešuje materiály pre stenu, strechu a fasádu s produktovými značkami Porotherm, Tondach, Terca a Argeton.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michaela Gogorová
E-mail: poslať životopis
ID: 4049905  Megjelentetés dátuma: 19.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac