CRM Key user

Miesto práce
Stupava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 750 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za správu a administráciu vnútropodnikového CRM systému
  • Prostredie SAP CRM a CeRaMix (mobilná verzia CRM)
  • Spolupráca s koncernom pri zavádzaní inovácií a nových projektov v oblasti CRM
  • Podpora a starostlivosť o lokálnych užívateľov CRM systému
  • Správa databáz objektov, kontaktov a aktivít CRM
  • Správa užívateľov, údržba a aktualizácia systému
  • Zaškoľovanie nových užívateľov CRM a odborné poradenstvo
  • Pravidelný reporting výstupov z CRM pre obchodné oddelenie a vedenie spoločnosti
  • Tvorba technickej a užívateľskej dokumentácie
  • Riešenie incidentov a problémov s spolupráci s korporátnym CRM focal point

  • hybridná práca: home office / office
  • mladý kolektív
  • priestor pre uplatnenie vlastných nápadov
  • európske korporátne prostredie
  • individuálny prístup
  • kompletné vstupné zaškolenie
  • sociálny program (teambuildingy, športový deň, vianočný večierok...)
  • zamestnanecké zľavy pri nákupe produktov Wienerberger

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, elektrotechnické alebo ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Administrácia SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • reálne skúsenosť s prácou v SAP/CRM,
  • skúsenosti s WEB rozhraniami
  • všeobecný prehľad v IT obore
  • dobré komunikačné zručnosti

Wienerberger s.r.o. je dcérska spoločnosti najväčšieho svetového výrobcu tehliarskych výrobkov, akciovej spoločnosti Wienerberger Ziegelindustrie AG. Od roku 2019 spoločnosť Wienerberger s.r.o. zastrešuje materiály pre stenu, strechu a fasádu s produktovými značkami Porotherm, Tondach, Terca a Argeton.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michaela Gogorová
E-mail: poslať životopis
ID: 3783044  Megjelentetés dátuma: 14.2.2022  Alapbér (bruttó): 1 750 EUR/mesiac