Produkt manažment asistent pre BIM

Miesto práce
Stupava
Termín nástupu
asap
Od 1200, EUR (podľa skúseností) + mesačné prémie + ročné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka ktorý má skúsenosti v oblasti projektovania v stavebníctve a v BIM (building information modeling) vidí svoju budúcnosť. V tíme rád komunikuje, myslí digitálne a rád presadzuje inovatívne technológie a postupy. Pozícia je vhodná aj pre absolventa stavebnej fakulty.

Hlavná náplň práce:
  • príprava podkladov pre building information modeling (BIM),
  • spolupráca pri tvorbe konštrukčných detailov Porotherm a Tondach,
  • správa a aktualizácia technických produktových databáz.

  • priestor pre uplatnenie vlastných nápadov
  • príležitosť sebarealizácie a kariérneho rastu
  • práca v internacionálnom tíme
  • stabilné zázemie v úspešnej medzinárodnej spoločnosti.
  • individuálny prístup
  • zľavy na produkty firmy a ďalšie benefity

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • ArchiCAD - základy
  • Autodesk Revit Architecture - základy
  • Microsoft Word - pokročilý
  • Microsoft Excel - pokročilý
  • Microsoft Outlook - pokročilý
  • Microsoft PowerPoint - pokročilý

  • aktívny prístup
  • zodpovednosť
  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť
  • kreativita
  • flexibilita
  • ochota učiť sa nové veci

Wienerberger s.r.o. je dcérska spoločnosti najväčšieho svetového výrobcu tehliarskych výrobkov, akciovej spoločnosti Wienerberger Ziegelindustrie AG. Od roku 2019 spoločnosť Wienerberger s.r.o. zastrešuje materiály pre stenu, strechu a fasádu s produktovými značkami Porotherm, Tondach, Terca a Argeton.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michaela Gogorová
E-mail: poslať životopis
ID: 3761524  Megjelentetés dátuma: 12.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Od 1200, EUR (podľa skúseností) + mesačné prémie + ročné prémie