Operátor vo výrobe

Miesto práce
Tehelná 6, 953 01 Zlaté Moravce
Termín nástupu
po dohode
3,71 €/hod. + príplatok 0,5978 €/hod. + 100,00 €/mesač.prémie (cca 820,00€/mes. v hrubom) - nástupný plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • obsluha výrobnej linky podľa pracovného postupu
  • priebežná kontrola výrobkov
  • udržiavanie poriadku na zverenom pracovisku
  • práca na zmeny (6:00 - 14:45; 18:00 - 2:45. Pracovný cyklus 2x ranná/2x nočná/2 dni voľno)

  • stabilná práca v prosperujúcej spoločnosti s medzinárodným zázemím
  • preplácané nadčasy podľa zákonníka práce
  • istota finančného ohodnotenia
  • vysoká firemná kultúra
  • možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu
  • stravovanie počas ranných zmien v pracovné dni
  • stravné lístky cez víkend + nočné zmeny; nad rámec zákona pri viac ako 11 hod. 1 stravný lístok navyše
  • odmena pri životnom, pracovnom výročí
  • príspevok na šport a kultúru

Ak chcete pracovať s našimi výbornými kolegami z výroby (jedna zmena má 8 členov) je tu možnosť. Pracovná zmluva je ihneď na dobu neurčitú, ale počas 3 mesiacov treba ukázať:
  • zodpovedný prístup k práci a rešpektovanie pravidiel
  • 100 % dochádzku
  • pokoru a slušnosť
  • ochotu a schopnosť učiť sa nové veci
Za predpokladu spĺňania týchto jednoduchých a normálnych požiadaviek môžete u nás pracovať tak dlho ako chcete a využívať všetky výhody spolupráce s ľudským prístupom.
Ak nie do 3 mesiacov sa rozlúčime bez možnosti návratu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • výhodou elektrotechnické vzdelanie (možnosť kariérneho rastu)

Wienerberger s.r.o. je dcérska spoločnosti najväčšieho svetového výrobcu tehliarskych výrobkov, akciovej spoločnosti Wienerberger Ziegelindustrie AG. Od roku 2019 spoločnosť Wienerberger s.r.o. zastrešuje materiály pre stenu, strechu a fasádu s produktovými značkami Porotherm, Tondach, Terca a Argeton.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3614744  Megjelentetés dátuma: 11.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,71 €/hod. + príplatok 0,5978 €/hod. + 100,00 €/mesač.prémie (cca 820,00€/mes. v hrubom) - nástupný plat