Junior digital asistent

Miesto práce
Stupava
Termín nástupu
ASAP
1200 EUR (+ výkonnostné prémie v závislosti od dosiahnutých KPI)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme flexibilného a samostatného človeka so schopnosťou učiť sa nové veci, techniky a postupy. Požadujeme aktívny prístup k práci.

Hlavnou náplňou práce je:
  • príprava a realizácia marketingových a PR aktivít;
  • správa obsahu web stránky a sociálnych médií;
  • spolupráca s koncernovým marketingom v oblasti digital marketingu;
  • obsahové plnenie marketingových materiálov;
  • kreatívna práca na zaujímavých digitálnych kampaniach;
  • prinášanie nových nápadov, nadšenie pre marketing, chuť sa učiť nové veci;
  • komunikácia s grafickou a IT podporou;
  • príprava interných Powerpoint prezentácií ;

  • ponúkame Vám mladé pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov
  • samostatný výkon práce
  • mladý kolektív
  • príjemné prostredie
  • kompletné vstupné zaškolenie
  • sociálny program (teambuilding, vianočný večierok... )
  • notebook, služobný mobil

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Google Analytics - Základy

  • kreatívnosť
  • zodpovednosť
  • komunikatívnosť
  • aktívny prístup
  • flexibilita
  • spoľahlivosť
  • potenciál vedomostne rásť a učiť sa

Wienerberger s.r.o. je dcérska spoločnosti najväčšieho svetového výrobcu tehliarskych výrobkov, akciovej spoločnosti Wienerberger Ziegelindustrie AG. Od roku 2019 spoločnosť Wienerberger s.r.o. zastrešuje materiály pre stenu, strechu a fasádu s produktovými značkami Porotherm, Tondach, Terca a Argeton.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3600531  Megjelentetés dátuma: 11.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1200 EUR (+ výkonnostné prémie v závislosti od dosiahnutých KPI)