Skúšobný technik

Miesto práce
Boleráz
Termín nástupu
ihneď
700 - 900 EUR/mesiac+ variabilná zložka (podľa skúsenosti kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vykonávanie výrobno-kontrolných a medzioperačných skúšok pri výrobe tehál
  • starostlivosť o meracie pomôcky a ich kalibrácia
  • školenie operátorov v oblasti kontroly kvality
  • analýza a príprava reportov
  • komunikácia s ostatnými laboratóriami
  • ďalšie administratívne činnosti potrebné pre chod závodu
  • zodpovednosť za poriadok v laboratóriu

  • stabilné zázemie v silnej medzinárodnej spoločnosti
  • práca v menšom kolektíve s priateľskou atmosférou
  • možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu
  • individuálny prístup
  • zľavy na všetky výrobky skupiny Wienerberger
  • žiadny stereotyp, rôznorodá práca

Informácie o výberovom konaní

- práca s meracími prístrojmi
  • práca s bremenami (meranie tehál)
  • skúsenosť s ISO normami vítaná

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • zodpovednosť
  • samostatnosť
  • spoľahlivosť
  • zručnosť
  • zapájanie sa do riešenia problémov vo výrobnom procese
  • zmysel pre detail
  • precíznosť
  • iniciatíva
  • flexibilita

Wienerberger s.r.o. je dcérska spoločnosti najväčšieho svetového výrobcu tehliarskych výrobkov, akciovej spoločnosti Wienerberger Ziegelindustrie AG. Od roku 2019 spoločnosť Wienerberger s.r.o. zastrešuje materiály pre stenu, strechu a fasádu s produktovými značkami Porotherm, Tondach, Terca a Argeton.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3560309  Megjelentetés dátuma: 13.8.2020  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac