HR manager

Miesto práce
Stupava
Termín nástupu
asap
2 000 EUR/mesiacod 2000 € (podľa skúsenosti kandidáta) + ročná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Wienerberger - Semmelrock, líder vo výrobe a predaji tehál, škridiel a betónovej dlažby, hľadá MANAŽÉRA ĽUDSKÝCH ZDROJOV, ktorého úlohou bude viesť a riadiť spoločný tím pri komplexnom zabezpečovaní riadenia ľudských zdrojov.

Hlavné úlohy a zodpovednosti:
  • Riadenie oddelenia ľudských zdrojov; prideľovanie a kontrola úloh;
  • Implementácia korporátnej stratégie, politík a nástrojov HR;
  • Plánovanie ĽZ a riadenie pracovného miesta, analýza kapacitných potrieb spoločnosti;
  • Riadenie vyhľadávania, výberu a uvoľňovania zamestnancov;
  • Nastavenie systému vzdelávania a rozvoja zamestnancov, analýza vzdelávacích potrieb; starostlivosť o tvorbu plánu vzdelávania a jeho realizáciu;
  • Príprava a implementácia plánov pre stabilizáciu zamestnancov a ich motiváciu;
  • Riadenie talent manažmentu a zabezpečenia rozvoje potenciálu zamestnancov;
  • Riadenie výkonnosti a hodnotenia zamestnancov;
  • Stanovenie systému odmeňovanie zamestnancov a iných motivačných faktorov, riadenie mzdovej agendy;
  • Zabezpečenie personálneho reportingu a personálneho controllingu;
  • Dohľad nad informačným systémom pre RĽZ;
  • Starostlivosť o firemná kultúru, internú komunikáciu a dodržiavanie etického a morálneho kódexu spoločnosti;
  • Starostlivosť o zamestnancov, riadenie firemných eventov;
  • Návrh sociálneho systému pre zamestnancov podľa interných smerníc, stravovanie zamestnancov a rozdeľovanie sociálneho fondu;
  • Spolupráca s BOZP útvarom, evidencie pracovných úrazov a preventívnych opatrení;
  • Poradenstvo pre manažérov spoločnosti v otázkach HR;
  • Spolupráca s ďalšími organizačnými útvarmi organizácie.

Ponúkame:
  • Príležitosť sebarealizácie a kariérneho rastu
  • Stabilné zázemie v silnej medzinárodnej spoločnosti.
  • Možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu
  • Zľavy na produkty firmy a ďalšie benefity

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, právo, humanitné vedy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

aspoň 3 roky na podobnej pozícii

  • Proaktívny prístup k práci
  • Nezávislosť, integrita
  • Schopnosť tímovej práce
  • Spoľahlivosť a vysoká autonómnosť
  • Tvorivosť a inovatívnosť
  • Dobre organizovaná osobnosť
  • Manažérska “odvaha”
  • Flexibilita a dynamičnosť
  • Výborné komunikačné schopnosti
  • Zručnosti v oblasti riadenia zmien
  • Vodcovské zručnosti
  • Vyjednávacie schopnosti
  • Prezentačné zručnosti
  • Schopnosť efektívneho riešenia problémov
  • Orientácia na výsledky

Wienerberger s.r.o. je dcérska spoločnosti najväčšieho svetového výrobcu tehliarskych výrobkov, akciovej spoločnosti Wienerberger Ziegelindustrie AG. Od roku 2019 spoločnosť Wienerberger s.r.o. zastrešuje materiály pre stenu, strechu a fasádu s produktovými značkami Porotherm, Tondach, Terca a Argeton.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michaela Gogorová
E-mail: poslať životopis
ID: 3553289  Megjelentetés dátuma: 21.7.2021  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac