Pridaj sa do tímu skladníkov a operátorov ! Nástupný bonus vo výške 600 € ! Zárobok do výšky 1470 € ! Doprava + ubytovanie zabezpečené

WHC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 059 - 1 470 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Logistika:
  • v 3-oj zmennej prevádzke na oddelení logistiky
Tvojou úlohou bude:
  • zodpovednosť za nepretržitý tok materiálu zo skladu k výrobným linkám,
  • zásobovať linky materiálom
  • zúčastňovanie sa pravidelných inventúr
  • zodpovednosť za dôsledné dodržiavanie FIFO systému pri vyskladňovaní materiálu,
  • zodpovednosť za správne odoberanie materiálu z príslušných dokov podľa plánu,
  • zabezpečenie bezpečnej manipulácie s obalmi a ich ochrana pred poškodením,
  • práca na VZV,
  • zaisťovanie poriadku a čistoty v sklade.

Výroba:
  • práca v modernej a čistej výrobnej hale
  • montáž súčiastok, obsluha montážnej linky
  • práca v trojzmennej prevádzke ( 8 hod. zmeny)
  • kontrola kvality výrobkov podľa predpísaného postupu
  • dodržiavanie predpísaných pracovných štandardov a noriem kvality

Ide o kumulovanú prácu na oddeleniach logistiky a výroby.

AKTUÁLNE BENEFITY PRE VÁS:
  • NÁSTUPNÝ BONUS vo výške 600 € !
  • Máte šikovného kamaráta, známeho ? Odporučte nám ho a uplatnite si NÁBOROVÝ BONUS vo výške 450 € ! Spolu sa Vám zaručene bude pracovať lepšie...
  • Pre páry ponúkame možnosť pracovať na jednej zmene
  • Dokáže Vás káva nakopnúť ? My Vám ponúkame 2 zadarmo na každú zmenu !

MZDOVÉ PODMIENKY
  • Zárobok možný až do výšky 1470€ BTTO po dosiahnutí karierneho rastu
  • základný plat logistika: 837 € / mesačne ktorý sa pravidelne zvyšuje !
  • základný plat výroba: 781 € BTTO/ mesačne ktorý sa pravidelne zvyšuje !
  • variabilná zložka do 130 €
  • dochádzkový bonus 100 €
  • chutné obedy len za 74 centov na deň
  • príplatok za nadčasy aj počas týždňa 40 %
  • príplatok za nadčasy počas víkendov vyššie o 50 % ako stanovuje zákon

  • v prípade potreby je k dispozícii krásna nová ubytovňa len za 40 € za mesiac
ktorú nie je potrebné platiť dopredu ale až z prvej výplaty! v ubytovni máte
pingpong, šípky, posilňovňu a pekne zariadené nové izby.
  • doprava zabezpečená zo širokého okolia pre všetkých zamestnancov zadarmo !

1) Veľké Úľany, Jelka, Senec, Pezinok, Cífer, Voderady
2) Piešťany, Drahovce, Madunice, Červeník, Hlohovec, Šulekovo, Trakovice, Motorest Bučany, Trnava, Zeleneč, Voderady
3) Iža, Komárno, Hadovce, Kameničná, Štagnóca Osada, Kolárovo, Dedina Mládeže, Neded, Vlčany, Šaľa, pri Kajali, Galanta, Sládkovičovo, Pusté Úľany, Pavlice, Voderady
4) Vozokany, Mostová, Čierny Brod, Galanta, Sládkovičovo, Abrahám, Hoste, Majcichov, Voderady
5) Smolenice, Boleráz, Kľčovany, Šelpice, Trnava, Suchá nad Parnou, Biely Kostol, Trnava, Hrnčiarovce, Voderady
6) Sereď, Vlčkovce, Opoj, Voderady
7) Opoj, Voderady
8) Senec, Voderady
9) Dunajská Streda, Veľké Dvorníky, Dunajský Klátov, Jahodná, Tomášikovo, Vozokany, Mostová, Čierny Brod, Košúty, Galanta, Abrahám, Hoste, Majcichov, Lear Voderady.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktná osoba:
Magdaléna Kubaliaková
0907701536
[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov- výroba autosedadiel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

operátor výroby/ vodič vysokozdvižného vozíka, skladník

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 17 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Magdaléna Kubaliaková
Tel.: +421907701536
E-mail: poslať životopis
ID: 4216283  Megjelentetés dátuma: 3.12.2021  Alapbér (bruttó): 1 059 EUR/mesiac