Máš dobré organizačné schopnosti? Rád komunikuješ s ľudmi? Hľadáme administratívneho pracovníka v Győri!

WHC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
ASAP
400 000 Ft/mesiacvýška dohodnutého platu bude závisieť od skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Administratívny pracovník
  • Vypracovanie a kontrola zmluvných dokumentov
  • Evidencia pošty
  • Komunikácia so subdodávateľmi

Szep kártya, preplácanie MHD/vlak, firemné podujatia, preplatenie jazykového kurzu ANJ/DE, príspevok na škôlku, sick day, práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

stavebný priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

adminstratíva

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

komunikatívnosť, komunikácia v SK/HU, zabezpečenie celkovej administratívnej podpory zamestnancom

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 17 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tomáš Kamenický
Tel.: +421940988255
E-mail: poslať životopis
ID: 4210645  Megjelentetés dátuma: 24.11.2021  Alapbér (bruttó): 400 000 Ft/mesiac