Tím WHC hľadá do tímu v Bratislave recruitera/ personalistu. Skúsenosti sú cenné no viete ich u nás aj získať a piatky poobede máme už všetci voľno :)

WHC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava II
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Podľa vzájomnej dohody
1 000 EUR/mesiacMzda je uvedená od 1000€ neznamená to, že budeme hodnotiť všetkých rovnako skúsenosti vieme zohľadniť už pri nástupe. + Máte možnosť získavať odmeny len na základe vlastnej úspešnosti a šikovnosti a to bez limitu zárobku. :)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • nábor pre našich klientov v rámci západného Slovenska
  • pohovory s kandidátmi
  • príprava pracovno právnych dokumentov
  • selekcia a spracovanie životopisov,
  • telefonická, emailová a osobná komunikácia s uchádzačmi,
  • sprevádzanie uchádzačov a klientov celým recruitment procesom,
  • pravidelná komunikácia s klientmi a uchádzačmi
  • možnosť podieľať sa na obchodnej činnosti (nie podmienka)

  • Možnosť získavať mesačné bonusy za individuálny výkon
  • Po zaškolení možnosť pracovať aj z domu (Home Office)
  • Možnosť zaujímavého kariérneho postupu (expandujeme a budeme ešte viac)
  • Nie sme veľká nadnárodná spoločnosť, venujeme sa náborom a nie nezmyselným reportom či poradám ( 1 report a 1 porada týždenne nám stačí:) )
  • Flexibilita v prípade preferovaného úväzku. Chcete pracovať na 4 / 6 alebo klasicky 8 hodín? vieme vám zmluvu postaviť podľa predstáv
  • Spoločné aktivity zamerané na zábavu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 15 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 17 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tomáš Kamenický
Tel.: +421940988255
E-mail: poslať životopis
ID: 4162205  Megjelentetés dátuma: 14.9.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac