Firemný právnik

WFG firemný servis, s.r.o.

Miesto práce
Daxnerova 9, Žilina
Termín nástupu
01.09.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvorba a realizácia zmluvnej dokumentácie, návrhov, podaní a komunikácia v oblasti obchodného práva. Tvorba a realizácia zmluvnej dokumentácie, návrhov v oblasti občianskeho práva. Spoločnosť sa zaoberá profesionálne zakladaním spoločností, zmenami v obchodných spoločnostiach, poskytovaním registračných sídiel, zánikom spoločností. Spoločnosť sa zaoberá realitnou činnosťou a majetkovými vysporiadaniami vo vlastnom mene. Od uchádzača sa očakáva zvládnutie tvorby zmluvnej dokumentácie pre účely prevodov vlastníckeho práva a s tým súvisiacich úkonov

Uchádzača prosíme zaslať životopis s fotografiou a motivačný list

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poradenstvo a konzultačné činnosti v oblasti riadenia firiem

Spoločnosť s 15 ročnou históriou zaoberajúca sa komplexne obchodným právom v oblasti vzniku, zmien a zániku právnických osôb. Spoločnosť venujúca sa realitnej činnosti a scudzovaniu majetku vo vlastnom mene a na účet klienta

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchodné právo, Záväzkové právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

samostatnosť pri riešení úloh, príjemné vystupovanie a komunikácia

Spoločnosť WFG firemný servis sa zaoberá profesionálne zakladaním spoločností, zmenami v obchodných spoločnostiach, poskytovaním registračných sídiel, zánikom spoločností.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3042647  Megjelentetés dátuma: 6.8.2021  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac