SAP Business One špecialista so základmi účtovníctva

Wesconi s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.05.2019
Mzdové podmienky (brutto)
700+ (podľa skúseností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

SAP činnosti
- robota z softvérom
- podávanie návrhov na inovácie smerujúce k zlepšovaniu postupov a riešení
- kooperácia s IT špecialistami a programátormi pri návrhoch možných riešení
- školenie kolegov v SAP Business One

Ekonomické činnosti
- príprava účtovných dokumentov pre externé spracovanie
- kontrola vecnej a formálnej správnosti učtovných dokladov
- vedenie pokladne
- spracovanie došlých faktúr, vystavovanie faktúr
- neskôr prechod do komplexného účtovníctva

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Základy
Pokladňa - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
SAP - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Wesconi – VÁŠ PARTNER PRE RIADENIE VÝROBNÉHO ZÁVODU.

Sme medzinárodná poradenská spoločnosť s nemeckými koreňmi so sídlom v Banskej Bystrici. Pomáhame priemyselným spoločnostiam riadiť a optimalizovať ich výrobné závody. Poskytujeme služby management consultingu, executive search, interim managementu a priemyselné služby so zameraním na efektívnu a udržateľnú výrobu.

V spolupráci s viac ako 1000 vysokokvalifikovanými odborníkmi z 18 krajín pomáhame našim klientom pri realizácii projektov ako:

✓ Greenfield & Brownfield
✓ Zlepšovanie výkonu výroby
✓ Automatizácia a digitalizácia
✓ Zmeny a transformácia
✓ Turnaround, reštrukturalizácia a krízový manažment

Cieľom tímu Wesconi a našich expertov je operatívna realizácia projektov od počiatočnej plánovacej fázy až po efektívny a úspešný výrobný závod.

www.wesconi.com

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3618126  Megjelentetés dátuma: 16.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700+ (podľa skúseností uchádzača)