Hlavný účtovník / účtovníčka s US Gaap a OMEGA

Wesconi s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dododou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V rámci projektu hľadáme pre nášho medzinárodného automotive klienta, na severozápadnom Slovensku, skúseného účtovníka / účtovníčku. Náplň práce by bola predovšetkým:
• Mesačné uzávierky a finančné reporty (GuV, súvaha, Cash Flow, Capex) pre potreby firemného účtovníctva a reportovania materskej spoločnosti
• Stanovenie ročného plánu a periodickej prognózy
• Rozpočtovanie a vyhodnocovanie nákladov nákladového strediska
• Podpora pri realizácii revízií a skúšok materskej spoločnosti
• Zodpovednosť za dodržiavanie správnosti procesov a výhodnosti nákladov pri riešení objednávok, zmlúv a faktúr
• Vypracovanie a zabezpečenie cenových kalkulácií
• Podpora pri investičných rozhodnutiach firmy

Z dôvodu špecifických požiadaviek na danú pozíciu budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Expert
Podvojné účtovníctvo - Expert
Mzdové účtovníctvo - Expert
Jednoduché účtovníctvo - Expert

Vodičský preukaz

B

• 2 až 3 ročné pracovné skúsenosti vo výrobnej spoločnosti medzinárodného charakteru na pozícii účtovník alebo kontrolór
• Skúsenosti s americkým účtovníctvom - US Gaap
• Skúsenosti s prácou v systéme Omega
• Znalosti slovenských účtovných štandardov a IFRS
• Znalosti ERP systému (SAP, Infor LN a pod.) a účtovného softwaru

Wesconi – VÁŠ PARTNER PRE RIADENIE VÝROBNÉHO ZÁVODU.

Sme medzinárodná poradenská spoločnosť s nemeckými koreňmi so sídlom v Banskej Bystrici. Pomáhame priemyselným spoločnostiam riadiť a optimalizovať ich výrobné závody. Poskytujeme služby management consultingu, executive search, interim managementu a priemyselné služby so zameraním na efektívnu a udržateľnú výrobu.

V spolupráci s viac ako 1000 vysokokvalifikovanými odborníkmi z 18 krajín pomáhame našim klientom pri realizácii projektov ako:

✓ Greenfield & Brownfield
✓ Zlepšovanie výkonu výroby
✓ Automatizácia a digitalizácia
✓ Zmeny a transformácia
✓ Turnaround, reštrukturalizácia a krízový manažment

Cieľom tímu Wesconi a našich expertov je operatívna realizácia projektov od počiatočnej plánovacej fázy až po efektívny a úspešný výrobný závod.

www.wesconi.com

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3244180  Megjelentetés dátuma: 13.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dododou