Technik pre technickú prípravu výroby - eskalátory

WERTHEIM Administration, s.r.o.

Miesto práce
Kračanská cesta, Dunajská Streda
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiac- 13. plat - po dvoch rokov v spoločnosti - závodná jedáleň alebo gastrokarta - bezplatný kurz nemeckého jazyka počas pracovnej doby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Spolupráca pri navrhovaní a vypracovaní pracovných postupov, prípravkov vo výrobe – zváracích, frézovacích a iných potrebných pre výrobu,
  • Participovanie na projektovaní, konštruovaní zváracích konštrukcií (podvozky pre vozidlá, pohyblivé schody, výťahy) a technologických operácií
  • Návrh a vypracovanie výrobnej dokumentácie prípravkov
  • Vyhotovenie a úprava technickej dokumentácie podľa zákaziek a potrieb produkcie
  • Práca v programoch AUTOCAD A SAP
  • Zaistenie technologickej časti výroby (procesy/materiál/stroje/Layout)
  • Tvorba pracovných postupov
  • Navrhovanie opatrení na optimalizácia výrobných procesov
  • Analýza efektivity výroby
  • Vypracovávanie nových rozvojových výrobných programov

  • stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
  • 13. plat - po dvoch rokov v spoločnosti
  • závodná jedáleň alebo gastrokarta
  • bezplatný kurz nemeckého jazyka počas pracovnej doby

Informácie o výberovom konaní

pozícia je určená pre eskalátory

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske alebo technické zameranie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v oblasti strojárstva nutná

Počet rokov praxe

2

  • skúsenosti so zváracími procesmi, konštrukciami zváracích prípravkov
  • skúsenosti ako konštruktér alebo technológ výroby výhodou
  • nutné ovládať slovenský jazyk a nemecký/anglický jazyk

Spoločnosť Wertheim je súčasťou nadnárodného koncernu so sídlom vo Viedni (Guntramsdorf) s históriou siahajúcou do obdobia Rakúsko-Uhorskej monarchie (1852). Na Slovensku pôsobí od roku 1990, ako prvá investícia zahraničného kapitálu do priemyselnej výroby. Patríme medzi najväčších zamestnávateľov v regióne. V súčasnosti na Slovensku zamestnávame cca 800 zamestnancov a obrat presahuje hodnotu 100 mil. eur. Spoločnosť má na Slovensku 3 závody: v Dunajskej Strede, Kostolných Kračanoch a v Modre.

Spoločnosť Wertheim je významný producent trezorov, kovových konštrukcií výťahov, pohyblivých schodov, kovových konštrukcií strojov a iných zariadení.

Sme špecialisti v oblasti zvárania (viac 14 000 druhov výrobkov) – pre klientov zo Švajčiarska, Rakúska a Nemecka.

Výrobný program:
• trezory – rodinné striebro firmy (od roku 1852)
• dielce výťahových konštrukcií - napr. šachtový materiál, protizávažie, nosič motora, …
• konštrukcie pohyblivých schodov
• kovové konštrukcie strojov a zariadení
• rámy podvozkov pre hasičské vozidlá a poľnohospodárske stroje
Technológie:
• laser,
• vysekávanie,
• ohýbanie,
• zváranie,
• pieskovanie,
• lakovanie,

Moderná technológia a technické know - how umožňujú Wertheimu pružne reagovať na potreby zákazníkov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Katarína Csongár
Tel.: +421910605913
E-mail: poslať životopis
ID: 3832195  Megjelentetés dátuma: 20.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac