CNC operátor/CNC nastavovač

WERTHEIM Administration, s.r.o.

Miesto práce
Kračanská cesta, Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
4,49 EUR/hod.+ motivačný bonus 0 - 10 % z hodinovej mzdy za každú odpracovanú hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Nastavovač CNC strojov vykonáva osadenie stroja upínačmi náradia, náradím a upína materiál.
  • Nastavuje stroj, skúša a odlaďuje program a nastavenie stroja.
  • Vykonáva výmenu opotrebených alebo poškodených nástrojov v stroji a korekcie v nastavení stroja.
  • Realizuje pomocné, prípravné, obslužné a manipulačné práce
  • Práca s jazykom Sinumerik 840D a Fanuc
  • Práca so 4 osami, do budúcna s 5 osami

Ďalšie činnosti:
  • Práca s manipulačným náradím elektrickým i mechanickým
  • Manipulácia s hutným materiálom, triedenie materiálu
  • Dôsledne dbať o technologickú disciplínu a precízne triediť súčiastky podľa objednávacích čísel a ďalšie operácie
  • Dbať na to, aby súčiastky boli uložené do prepravných paliet a boli správne označené technickou dokumentáciou a objednávkou
  • Hlásenie nedostatkov alebo akýchkoľvek poškodení na strojoch, resp. na majetku Zamestnávateľa
  • Udržiavať poriadok na pracovisku
  • Vykonávať ďalšie práce súvisiace s pracovným zaradením podľa pokynu svojho nadriadeného.

VÝHODOU skúsenosť s prácou na CNC - sústruhy a frézy.

  • stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
  • motivačný bonu vo výške 0 - 10% z hodinovej mzdy za každú odpracovanú hodinu
  • dochádzkový bonus 50 €
  • 13-ty plat (po dvoch rokoch zamestnania)
  • e-stravné lístky alebo závodná jedáleň
  • príjemný kolektív

Informácie o výberovom konaní

práca na 10 hodinové zmeny - denné, poobedné/nočné

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Spoločnosť Wertheim je súčasťou nadnárodného koncernu so sídlom vo Viedni (Guntramsdorf) s históriou siahajúcou do obdobia Rakúsko-Uhorskej monarchie (1852). Na Slovensku pôsobí od roku 1990, ako prvá investícia zahraničného kapitálu do priemyselnej výroby. Patríme medzi najväčších zamestnávateľov v regióne. V súčasnosti na Slovensku zamestnávame cca 800 zamestnancov a obrat presahuje hodnotu 100 mil. eur. Spoločnosť má na Slovensku 3 závody: v Dunajskej Strede, Kostolných Kračanoch a v Modre.

Spoločnosť Wertheim je významný producent trezorov, kovových konštrukcií výťahov, pohyblivých schodov, kovových konštrukcií strojov a iných zariadení.

Sme špecialisti v oblasti zvárania (viac 14 000 druhov výrobkov) – pre klientov zo Švajčiarska, Rakúska a Nemecka.

Výrobný program:
• trezory – rodinné striebro firmy (od roku 1852)
• dielce výťahových konštrukcií - napr. šachtový materiál, protizávažie, nosič motora, …
• konštrukcie pohyblivých schodov
• kovové konštrukcie strojov a zariadení
• rámy podvozkov pre hasičské vozidlá a poľnohospodárske stroje
Technológie:
• laser,
• vysekávanie,
• ohýbanie,
• zváranie,
• pieskovanie,
• lakovanie,

Moderná technológia a technické know - how umožňujú Wertheimu pružne reagovať na potreby zákazníkov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Katarína Csongár
Tel.: +421910605913
E-mail: poslať životopis
ID: 3779297  Megjelentetés dátuma: 15.10.2020  Alapbér (bruttó): 4,49 EUR/hod.