Barman / barmanka

Wellness Invest, a. s.

Miesto práce
Patince, okres Komárno
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha hostí v Lobby bare alebo Bowling bare
- Ponuka sortimentu teplých a studených nápojov
- Príprava a servírovanie objednaných nealkoholických a alkoholických nápojov
- Zodpovednosť za dodržiavanie úrovne obsluhy v 4* hoteli
- Zodpovednosť za kvalitu poskytovaných reštauračných služieb, dodržiavanie gastronomických pravidiel a zásad kultúry stolovania
- Sledovanie nových trendov v oblasti gastronómie a ich uplatňovanie v praxi
- Vykonávanie mesačnej inventúry zvereného tovaru
- Dodržiavanie prevádzkových, hygienických a bezpečnostných predpisov
- Znalosť jedálneho a nápojového lístka
- Prezentácia vín z aktuálnej vínnej karty

Práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
Možnosť ďalšieho vzdelávania a osobného rastu
Príjemné pracovné prostredie
Účasť na veľtrhoch a workshopoch
Možnosť zamestnaneckého ubytovania a stravovania
Zamestnanecké benefity - jazykové kurzy, tréningové programy
Motivujúce finančné ohodnotenie a bonusy

Požadujeme zaslať motivačný list, profesijný životopis a Vaše foto.
Vybraní uchádzači spĺňajúci požadované kritéria budú pozvaní na osobný pohovor.
Všetky osobné údaje, ktoré nám poskytnete, považujeme v zmysle zákona o ochrane osobných údajov za dôverné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia, pohostinstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

áno

- vzdelanie v odbore
- prax v zahraničí výhodou
- práca s PC – Pokladňa
- znalosť AJ alebo NJ na komunikatívnej úrovni
- znalosť maďarského jazyka vítaná
- profesionálne a príjemné vystupovanie
- vysoké pracovné nasadenie a ochota pracovať nadčas
- pozitívny prístup k práci a otvorenosť k zmenám
- spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť, lojálnosť, kreativita, flexibilita, ochota
- komunikatívna, dynamická osobnosť, tímový hráč
- zmysel pre detail a inovácie, orientácia na výsledok

Spoločnosť Wellness Invest, a.s. je prevádzkovateľom štvorhviezdičkového Wellness Hotela v Patinciach. Okrem ubytovacích a stravovacích služieb ponúka hotel bohatý výber z doplnkových, relaxačných a kongresových služieb. Súčasťou hotela je aj prístav Marina Patince, z ktorého je možnosť usporiadania vyhliadkových plavieb po Dunaji. Vysoký štandard a ponuka služieb ako aj ochotný a ústretový personál je zárukou spokojnosti našich hostí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 970099  Megjelentetés dátuma: 5.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou