Chyžná

Wellness Hotel Borovica****, A.V. PLUS s.r.o.

Miesto práce
Štrbské Pleso, Vysoké Tatry
Termín nástupu
ihneď
800 EUR/mesiac- v pracovnej zmluve stanovený 13. plat - všetky príplatky v zmysle ZP, odmeny riaditeľa podľa kvality práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedá za čistotu, hygienu a poriadok na zverenom úseku
- zodpovedá za pravidelnú výmenu postelného prádla, uterákov, osušiek a hotelového servisu

Práca v príjemnom pracovnom prostredí nového hotela 4* štandardu v krásnom prostredí Vysokých Tatier na Štrbskom Plese.
Dobré finančné ohodnotenie.
Zamestnanecké stravovanie,
preferujeme záujemcov z blízkeho okolia

Informácie o výberovom konaní

Uchádzač môže zaslať:
- profesný životopis
- žiadosť o prijatie do zamestnania
- fotokópiu vysvedčenia o najvyššom ukončenom vzdelaní
- súhlas so spracovním osobných údajom

poštou, alebo e-mailom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Pozícia vhodná pre kreatívneho uchádzača s pozitívnym vzťahom ku gastronómii, someliérstvu a prácou v oblasti služieb.

Spoločnosť A.V. PLUS s.r.o. prevádzkuje Wellness Hotel Borovica**** na Štrbskom Plese.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3551045  Megjelentetés dátuma: 27.12.2022  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac