Klientsky poradca

WellMax Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiacpodľa praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné úlohy:
• poskytovať poradenstvo potenciálnym klientom
• príprava a realizácia prezentácií produktov spoločnosti, príprava prezentačných materiálov
• realizácia videokonferencií
• zhromažďovanie a analýza podnetov klientov a návrh ich optimálnych riešení
• účasť na realizácii špecializovaných seminárov a školení, príprava školiacich materiálov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Ruský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Požiadavky:
• vysoká úroveň komunikačných zručností
• dobrá znalosť ruského jazyka
• schopnosť pracovať v pružnom pracovnom čase
• kreatívnosť, odolnosť voči stresu, dôslednosť
• prax v žurnalistike alebo v telekomunikačných prostriedkoch ako moderátora v rádiu, TV programov spoločenských podujatí, súťaží je výhodou
• tímový hráč

WellMax Slovakia je rozširujúca sa spoločnosť pôsobiaca na medzinárodnej úrovni v oblasti marketplace. Základnou filozofiou spoločnosti je vysoká kvalita poskytovaných služieb, osobitý, proklientsky orientovaný prístup a inovatívnosť.
ID: 4042961  Megjelentetés dátuma: 8.3.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac