Skladník - referent - zváracia technika

WELD - EXPERT s.r.o.

Miesto práce
Vlčie hrdlo 50, 821 07 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
950 € + odmeny podľa výkonnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na novú pracovnú pozíciu hľadáme človeka s pozitívnym prístupom k riešeniu každodenných stresových situácii :).
Pracovná náplň:
- Prijímanie tovaru na sklad - preberanie došlého tovaru zakladanie tovaru, spisovanie chýbajúcich položiek pre nákupne oddelenie
- Prijímanie tovaru na sklad do skladového programu Omega
- Obsluha zákazníka - aktívne ponúkanie tovaru zákazníkovi na predajni
- Práca s pokladňou, práca s hotovosťou
- Kooperácia s obchodným oddelením
- Práca s PC - skladový program + vyhľadanie informácii o produktoch
- Starostlivosť o priestory predajne a skladu
- Zastupovanie pri rozvoze tovaru

- zamestnanecké benefity: darčekové poukážky, tankovacia karta
- príjemný pracovný kolektív - príjemná atmosféra v práci, veľmi dobrá spolupráca
- zaujímavá práca bez stereotypu
- školenia v obore problematiky zvárania
- možnosť profesionálneho rastu
- dynamicky sa rozvíjajúca firma

Motivačné listy a životopisy zasielajte na e-mail: [email protected]. Ak máte otázky, kontaktujte ma na mobil. čísle: +421 948 325 617.
Vopred ďakujeme za pochopenie, že kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Vo Vašej žiadosti priložte súhlas so spracovaním osobných údajov v tomto znení: Týmto spoločnosti WELD-EXPERT s.r.o. udeľujem súhlas so spracovaním osobných údajov uvedených v žiadosti o prijatie do zamestnania, v životopise, motivačnom liste a osobných údajov získaných pri osobnom pohovore podľa zákona 122/
Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení zákona č. 84/214 Z.z. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do jeho odvolania. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Vaša žiadosť bude po ukončení výberového konania skartovaná a vymazaná z našej evidencie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Potrebujeme muža, ktorý bude prijímať tovar fyzicky a aj psychicky v programe Omega. Takže garantujeme, že svalstvo mu neochabne hneď po pár mesiacoch sedenia len za počítačom. Muža, ktorý občas vybehne po tovar k dodávateľovi alebo nejaké drobnosti zase odvezie pre zákazníka. Hľadáme človeka, pre ktorého učenie je výzva do boja, no vie sa aj skoncentrovať a udržať si poriadok na stole. Muža, ktorý je rád nápomocný, má rád spoluprácu v kolektíve.
Na oplátku vieme ponúknuť veľmi dobré kolektívne vzťahy, zaujímavý plat a možnosť rastu. Vieme podporiť človeka so zdravou životosprávou a ponúkame benefity ako tankovaciu kartu, či darčekové poukážky. Ak si doma, napríklad aj tesne po škole, a si dobrý, príď nás pozrieť. U nás je vždy kam rásť a posúvať sa.

Spoločnosť WELD - EXPERT s.r.o. sa viac ako 10 rokov špecializuje na predaj zváracej techniky, ochranných pracovných pomôcok, rezných a brúsnych materiálov. Aktuálne spolupracujeme s viac ako 1000 aktívnymi odberateľmi. Víziou spoločnosti je poskytovanie nadštandardnej starostlivosti zákazníkom s cieľom zabezpečovania kvalitných produktov, profesionálneho servisu a poradenstva v oblasti zváracej techniky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3163114  Megjelentetés dátuma: 8.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 950 € + odmeny podľa výkonnosti