Právnik, advokátsky koncipient

Weis & Partners s.r.o.

Miesto práce
Ivanská cesta, 821 04 Bratislava
Termín nástupu
1.6.2019
1300 brutto plus variabilná výkonnostná zložka podľa výkonnosti jednotlivca a kancelárie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatná tvorba právnych dokumentov
- zastupovanie klientov pred súdmi a orgánmi verejnej správy

- v závislosti od dĺžky praxe v spoločnosti a momentálneho pracovného zaradenia

Podmienkou je prax minimálne 2 roky v advokátskej kancelárii alebo v kombinácii s obdobnou praxou. Prosíme zaslať životopis s fotografiou a motivačný list elektronicky na [email protected] . V životopise sa, prosím, sústreďte na čo najdetailnejšie opísanie Vašej doterajšej právnej praxe.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

vysoká miera samostatnosti, kreativita pri hľadaní riešení, analytické myslenie, dôraz na kvalitný písomný prejav

Weis & Partners advokátska kancelária so sídlom v Bratislave. Weis & Partners pri poskytovaní právnych služieb dbá predovšetkým o to, aby úroveň poskytovaných služieb dosahovala vysoký štandard kvality, ako aj o to, aby bol dodržiavaný korektný prístup ku klientovi, časová presnosť poskytovania služieb a zachovávanie mlčanlivosti o informáciách poskytnutých klientom alebo súvisiacich s jeho právnou vecou, a to za účelom jeho efektívnej ochrany. Osobitne kladieme dôraz na udržanie pohodovej pracovnej atmosféry.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1655145  Megjelentetés dátuma: 1.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1300 brutto plus variabilná výkonnostná zložka podľa výkonnosti jednotlivca a kancelárie