Full-stack PHP Developer (in-house vývoj)

Websupport, s.r.o.

Staré grunty 12, 84104 Bratislava 4, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
hneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme PHP developera, ktorý by nám pomohol s vývojom nových produktov a zlepšovaním interných nástrojov.

Pri programovaní budeš využívať Yii framework, dáta máme väčšinou v MySQL a kód verzujeme v Git-e. Ak by si mal záujem, môžeš sa tu stretnúť aj s Dockerom, Pythonom, MongoDB, Redis, hromadou vecí okolo Linuxu, OpenStack, Salt, alebo sa naučiť o tom ako funguje celý webhosting.

Pre tých čo radi čítajú:
- Webku aj interné nástroje máme písané v PHP s využitím Yii frameworku. Frontend aplikácie sa väčšinou pripájajú na rôzne interné API, v ktorých je všetka logika.
- Komunikuje sa aj s externými službami, platobnými systémami, registrátormi domén...
- Weby štýlujeme väčšinou za pomoci Bootstrap 3 a všetko nové CSS sa kompiluje z LESS. Na frontende nájdeš samozrejme aj hromadu JavaScriptu, buď v kombinácii s jQuery alebo Backbone.
- Dáta ukladáme v MySQL, ale nájdeš tu samozrejme aj Memcache na cacheovanie, MongoDB na rôzne štatistiky, tiež napríklad Redis alebo Elasticsearch.
- Na backende, hlavne z oblasti správy hostingu a VPS používame Python. Toto sú väčšinou API písané vo Flask. So servermi sa komunikuje cez message queue a v týchto API sa bez testov nepohneš. Ak do budúcna rozmýšľaš aj o inom jazyku ako PHP, môžeš u nás skúsiť Python.
- Na serveroch nám všade beží Linux, takže sa s ním sem tam stretneš :) Máme nasadený OpenStack, pomocou ktorého sa vytvárajú VPS alebo kontajnery. Všetko má pod palcom konfiguračný management SaltStack. Interné veci práve presúvame do Docker kontajnerov, takže si v budúcnosti užiješ aj zaujímavý deployment kódu.

- dobrý plat
- mega kolektív ľudí, pre ktorých nedá sa nie je odpoveď
- jazykové kurzy za super cenu (angličtina, nemčina)
- interné vzdelávacie workshopy a kolegovia, ktorí sa s tebou vždy radi poradia
- zahraničné konferencie ako International PHP Conference v Berlíne
- masáže
- MultiSport karta
- nekonečné teambuildingy ako letné splavy, hackathony, grilovačky, spoločné raňajky, lyžovačky, vianočný žúr
- firemný notebook a licencia na IDE k tomu

Pracovať budeš v Bratislave v Mlynskej Doline. Pracovná doba je variabilná, ale potrebujeme ťa na full-time (5 dní v týždni). Počítaj ale aj s tým, že niekedy s nami budeš musiet zostat v práci dlhsie kvoli teambuildingom a legendárnym párty :)
Viac o pracovnej ponuke nájdeš tu: https://inhiro.com/job/id/5665

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie, webhosting

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý

Bez tohto sa nezaobídeš:
- chuť sa stále učiť nové koncepty a technológie
- veľmi dobrá znalosť jazyka PHP a SQL (ideálne MySQL)
- skúsenosti s MVC frameworkmi
- Git

Je super ak máš skúsenosti aj s:
- front-end technológiami
- JavaScript, HTML, CSS
- Yii a Linux
- Docker
- TDD

Firma, ktorá to zo študentského internátu dotiahla až na jednotku na trhu. Je povestná svojou uvoľnenou firemnou kultúrou, podporou komunity a zodpovedným spoločenským prístupom. Snom každého/-ej talentovaného/-ej (ale aj úplne začínajúceho/-ej) “ítéčkára/ítečkárky” je pracovať práve tu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3304635  Megjelentetés dátuma: 7.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou