Senior PR Consultant

Webster, spol. s r.o.

Miesto práce
Boženy Němcovej 8, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
min. 1500 EUR brutto mesačne, mzdový základ podľa stupňa seniority uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného PR KONZULTANTA.
Tvojou úlohou bude:
* koncepčná práca projektoch z oblasti ZDRAVOTNÍCTVO/LIFESTYLE
* media relations
* social media - správa profilov na sociálnych sieťach
* content marketing - spracovanie tém so zdravotníckou tematikou
* starostlivosť o existujúcich klientov a rozvíjanie vzťahov s nimi,
* zapájanie sa do kreovania komunikačných kampaní
* sledovanie KPIs a vyhodnocovanie kampaní, monitoring médií
* komunikácia s externými dodávateľmi a s interným tímom

* prestížna klientela
* spoločensky atraktívne témy
* inovatívne online projekty
* samostatnosť pri manažovaní projektov
* zázemie agentúry s 19 ročnými skúsenosťami
* ďalšie osobné benefity

Štruktúrovaný životopis v slovenčine zašlite, prosím, na emailovú adresu [email protected]. Prosím uviesť predmet "Senior PR Consultant".

Na pohovor budú prizvaní iba vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitné predmety

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky

skúsenosti z PR/reklamnej agentúry, ovláda mechanizmy online marketingu, kvalitné vzťahy s médiami

Webster - komunikačná agentúra založená v roku 2001. Špecializujeme sa na tvorbu komunikačných stratégií a projektov značiek najmä z oblasti zdravia, vzdelávania, životného štýlu a korporátnej komunikácie. Vyvíjame na mieru nástroje digitálneho marketingu pre klientov z celého sveta.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 188948  Megjelentetés dátuma: 20.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: min. 1500 EUR brutto mesačne, mzdový základ podľa stupňa seniority uchádzača