Manažér vzdelávania

Webspace, s.r.o.

Žilinský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
15.10.2019
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 200 EUR/mesiac800,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za dosahovanie obchodných výsledkov resp. vykonávanie lektorskej činnosti v školách v rámci Slovenska.
• Identifikácia obchodných príležitostí, udržanie a rast existujúcich klientov.
• Vytváranie a udržiavanie aktuálnych materiálov na podporu predaja a zmluvnej dokumentácie.
• Plánovanie vzdelávacích aktivít v oblasti cestovného ruchu resp. kurz delegát cestovnej kancelárie
• Sledovanie finančného plnenia plánov vzdelávacích aktivít.
• Spolupráca s externými vzdelávacími organizáciami na základe udelenej licencie
• Účasť na pravidelných stretnutiach a rozhodovacom procese o obchodnej stratégii, forecast a plánovanie tržieb vzhľadom na vývoj kurzov a situácie na trhu.
• Reportovanie podľa dohodnutej štruktúry a termínov

- flexibilná pracovná doba
- odborné zaškolenie
- možnosť dlhodobej spolupráce
- práca v tíme skúsených lektorov
- vlastná podnikateľská činnosť
- profesionálne a príjemné pracovné prostredie

Ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našom vzdelávacom inštitúte Delegat.sk. V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail.  Údaje, ktoré ste nám poskytli starostlivo posúdime, avšak kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú predpoklady/stanovené požiadavky na kandidáta uvedené v pracovnej ponuke.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborné komunikačné zručnosti,

- nutná znalosť anglického jazyka,

- orientácia na zákazníka,

- spoľahlivosť, zodpovednosť a samostatnosť,

- systematickosť a dôslednosť,
- časová flexibilita,
- analytické a štruktúrované myslenie,
- vysoká miera sebamotivácie

Vzdelávací inštitút Delegát.sk je najväčším subjektom v oblasti cestovného ruchu na Slovensku, ktorý vykonáva vzdelávaciu činnosť resp. kurz Delegát cestovnej kancelárie v spolupráci so školami. Spoločnosť Delegát.sk má záujem spolupracovať s talentovanými a lojálnymi obchodnými partnermi. Našim obchodným partnerom umožňujeme profesijný rast, vlastné podnikanie a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.
ID: 3757625  Megjelentetés dátuma: 8.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 - 1 200 EUR/mesiac800,- €