Sales Representative

WebEye CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ochotně a snadno komunikuješ s ostatními lidmi?
Mluvíš anglicky alespoň na slušné konverzační úrovni?
Považuješ se za flexibilního, strategicky myslícího a veselého člověka?
Pokud ano, tahle příležitost je zde pro Tebe, neváhej a odpověz na inzerát!
Neočekáváme zkušenosti v oblasti prodeje, ale nevadí, pokud už jimi disponuješ.
Potřeba je však, abys věděl plánovat dál do budoucna (týdny / měsíce), abys byl schopen nastavit si a realizovat cíle,
abys měl soutěživého ducha a vytrvalost.
Buď schopen a ochoten mluvit se zástupci firem zpočátku telefonicky, e-mailem a později osobně - to bude Tvým hlavním úkolem.
Vše ostatní Tě naučíme, ale nadšení a kladný postoj Ti dát nemůžeme, musíš si je přinést Ty sám!

Co je třeba vědět o nás?
Společnost WebEye vyvíjí a prodává informační řešení pro dopravu, již více než 15 let.
Technologie WebEye kombinuje nahromaděné odborné znalosti s aplikací moderních technologií za maximálního přihlížení k požadavkům tohoto průmyslového segmentu

Náplň práce:

• Prodej telematických služeb stávajícím i novým zákazníkům
• Nabízení produktů a služeb a uzavírání smluv
• Udržování kontaktů se zákazníky a partnery
• Správa související s pracovní náplní

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• Firemní auto, notebook, mobilní telefon
• Konkurenceschopný plat
• Kromě základního platu provize a benefity
• Možnost dalšího osobního i pracovního rozvoje kariérního postupu
• Možnost kariérního postupu
• Nezávislá proaktivní práce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
• Profesní zkušenosti v oblasti prodeje
• Osobnost orientovaná na zákazníka
• Komunikační dovednosti
• Minimálně středoškolské vzdělání
• Konverzační znalost anglického jazyka
• Řidičský průkaz

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost WebEye Telematics Group je prostřednictvím svých dceřiných společností a distribučních partnerů přítomna v 14 zemích Evropy.
Technologie WebEye kombinuje nahromaděné odborné znalosti s aplikací moderních technologií za maximálního přihlížení k požadavkům tohoto průmyslového segmentu.
ID: 3306504  Megjelentetés dátuma: 9.2.2018