Online marketingový špecialista

webex.digital s.r.o.

Miesto práce
Ostrovského, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 000 - 1 500 EUR/mesiacKonečná výška mzdy bude s kandidátom individuálne dohodnutá a bude závisieť aj od predchádzajúcich skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kto by mal byť náš nový/á kolega/kolegyňa?
Samostatná, kreatívna a skúsená osoba v obore (online marketing + prehľad v offline marketingu) silne orientovaná na výsledok a s citom pre detail, novými nápadmi a profesionálnym vystupovaním.

Teba u nás čaká:
- príprava a implementácia marketingovej stratégie
- správa sociálnych sietí (FB, IG,YT a LinkedIn), tvorba content plánu, manažovanie postovania vr. príbehov
- tvorba PPC kampaní na sociálnych sietiach a v Google
- influencer mtg - výber influencerov s ohľadom na cieľovú skupinu, riadenie podmienok a spolupráce
- spolupráca s grafikmi pri tvorbe vizuálov, promo materiálov
- tvorba a koordinácia marketingových kampaní (so zameraním na výsledok), vytváranie kreatívneho a virálneho obsahu (vr. tvorby kreatívnych textov)
- meranie výsledkov a vyhodnotenie stratégie, na základe toho odporúčania na zlepšenie efektivity stratégie
- prezentovanie výsledkov manažmentu a klientom
- sledovanie online trendov a ich využívanie v oblasti marketingu, SEO
- správa obsahu webových stránok v súvislosti s online marketingom
- zákaznícky servis – odpovedanie na správy a požiadavky od zákazníkov, komentáre
- silné základy SEO
a mnoho ďalších nemenej zaujímavých aktivít súvisiacich s online marketingom

- práca na zaujímavých a rozmanitých projektoch, v malom zohratom kolektíve
- otvorená obojstranná komunikácia
- finančné benefity na základe dosiahnutých výsledkov (mimoriadné, koncoročné)
- rozvoj, podpora a pohoda v práci, príjemné pracovné prostredie
- dostatok kávy, energetických nápojov, vitamínov v podobe ovocia, sladkostí a pitného režimu
- možnosť odreagovať sa v oddychových častiach firmy

mimo aktuálnej situácie vo svete:

- firemné večierky a tembuildingové akcie
- možnosť vzdelávať sa na tematických konferenciách
- pravidelná joga (v zdravom tele, zdravý duch :)
- multisport karta

Zaujal ťa náš inzerát, spĺňaš naše požiadavky a myslíš, že práve ty si tým najvhodnejším kandidátom? Zašli nám CV a ML a odpoveď na otázku "prečo práve ty?" na e-mail [email protected] a budeme sa tešiť na osobné stretnutie s tebou. Na osobný pohovor budú pozvaní iba tí uchádzači, ktorí najlepšie spĺňajú zverejnené požiadavky a predpoklady v rámci obsadzovaného pracovného miesta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý
Adobe Photoshop - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

marketing, reklama, PR

Počet rokov praxe

3

- znalosti z oblasti digitálneho marketingu - nevyhnutné
- záujem o novinky v marketingu sociálnych sietí, skúsenosti s ich správou a reklamami na sociálnych sieťach
- skúsenosť so social media managementom a vyhodnocovaním výstupov z analytiky sociálnych sietí
- skúsenosti s tvorbou contentu
- vysoká miera zainteresovanosti v tematike
- kreativita
- proaktívny prístup
- silná orientácia na výsledok
- schopnosť riešiť problémy
- schopnosť pracovať na viacerých projektoch súčasne- samostatnosť
- skúsenosť s online marketingom eshopov
- cit pre detail
- prax v obore minimálne 3 roky - PODMIENKOU

Webex digital s.r.o. je silní tím skvelého a ochotného kolektívu, ktorí už 19 rokov pomáha klientom budovať a rozvíjať digitálne riešenia.
Špecializujeme sa na internetové stránky, e-shopy a portály na mieru, systémové nástroje pre samosprávy a realitné kancelárie, mobilné aplikácie, SEO optimalizáciu pre Google.

Web: https://webex.digital
ID: 3885096  Megjelentetés dátuma: 27.1.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac