Profesionál na oddelení HR

Webasto Žilina s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
800 € - 1000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné spracovanie mzdovej a personálnej agendy v súlade s platnou legislatívou a internými predpismi,
- spracovanie miezd,
- evidovanie a spracovanie zrážok zo mzdy (stravné lístky, exekúcie),
- evidovanie a kontrola dochádzky,
- spracovanie ročného zúčtovania dane z príjmov zo závislej činnosti,
- komunikácia s DÚ, SP a ZP - príprava a zasielanie prehľadov, výkazov, prihlášok, odhlášok, ELDP,
- spracovanie náležitostí súvisiacich s nástupmi a výstupmi zamestnancov,
- príprava reportov a štatistík,
- spolupráca s personálnymi agentúrami,
- spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti.

- sociálny program,
- 13. plat,
- mladý kolektív,
- zabezpečená preprava zo Žiliny a z Martina.

Prosíme zasielať životopisy v slovenskom aj anglickom jazyku.

Na základe životopisov sa vyberú vhodní uchádzači, ktorí budú informovaní a pozvaní na osobný pohovor v sídle spoločnosti. (Informovaní budú len vybratí uchádzači).
Zaslaním životopisu dávate súhlas v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z.:
V zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov vrátane fotografie uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti Webasto Donghee Slovakia, s.r.o. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného a slobodného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na obdobie 3 rokov a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- znalosť príslušnej legislatívy (Zákonník práce, Zákon o zdravotnom a sociálnom poistení),
- zodpovednosť a precíznosť,
- samostatnosť a flexibilita,
- orientácia na detail,
- prax na pozícii mzdového účtovníka.

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou strešných panoramatických okien pre Kiu a Hyundai.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3309958  Megjelentetés dátuma: 23.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 € - 1000 €