Vedúci skupiny referentov kontroly kvality nakupovaných dielov

Miesto práce
Veľký Meder
Termín nástupu
okamžite
Mzdové podmienky (brutto)
1500€ - 1700€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za dodržiavanie PMS procesov a smerníc.
Zodpovedá za izoláciu nepodarkov.
Zabraňuje tomu, aby sa vadné dielce nedostali do výrobného procesu.
Spolupráca pri nábehu nových projektov.
Pri výskyte problémov spolupracuje pri analýze a odstránení, stanovení a kontrole nasadených nápravných opatrení.
Zodpovedá za rozvoj dodávateľov podľa platných smerníc spoločnosti.
Zodpovedá za vykonávanie dodávateľských a interných auditov procesu podľa platných procesov a smerníc spoločnosti.
Zodpovedá za vzorkovanie nakupovaných dielov.
Zodpovedá za rekvalifikáciu nakupovaných dielov
Zodpovedá za splnenie cieľov pre rozvoj dodávateľov.
Organizovanie vrátenej dodávky.
Plnenie súvisiacich úloh podľa pokynov nadriadeného pracovníka.

Platová hladina uvedená v inzercii je orientačná, plat bude férovo dohodnutý podľa praxe a znalostí konkrétneho kandidáta.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, kontaktovať budeme uchádzačov spĺňajúcich kritériá voľného pracovného miesta. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

8D Reporting, FMEA, PPAP, IATF 16949:2016
vysoká miera flexibility, komunikatívnosť, schopnosť tímovej práce, ochota cestovať

Webasto je medzinárodným partnerom inovatívnych systémov, ktorý od svojho založenia v roku 1901 spolupracuje s takmer všetkými značkami v oblasti automobilového priemyslu. Skupina Webasto patrí medzi 100 najväčších dodávateľov pre automobilový priemysel. S našimi inovatívnymi strešnými oknami, panoramatickými strechami, sklápacími strechami a priekopníckymi riešeniami v oblasti vykurovania, chladenia, batériových systémov a nabíjania naďalej zvyšujeme hodnotu rozvíjajúceho sa sektora mobility. V závode vo Veľkom Mederi, kde vyrábame konvertibilné strechy pre kabriolety a panoramatické strechy, zamestnávame viac ako 700 zamestnancov. V Košiciach máme výskumné a vývojové IT centrum s 50 zamestnancami. V Priemyselnom parku v Lozorne budujeme nový výrobný závod s veľmi technologicky vyspelou výrobou batérií pre elektromobily.
Keď prídete pracovať do spoločnosti Webasto, môžete očakávať tímovo orientované, otvorené pracovné prostredie, v ktorom ponúkame veľa slobody na realizáciu vlastných nápadov a tiež rozvoj na globálnej úrovni - pretože "My" v spoločnosti Webasto je vaše Špeciálne plus.

www.webasto.com

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Oddelenie ľudských zdrojov
Tel.: +421800221070
E-mail: poslať životopis
Poslať CV
ID: 3380380  Megjelentetés dátuma: 10.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1500€ - 1700€