Konštruktér / Sériový vývojár

Miesto práce
Táborská, Veľký Meder
Termín nástupu
dohodou
od 1 550 € --- plat bude férovo dohodnutý podľa praxe a znalostí konkrétneho kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • modifikácia a optimalizácia zložitých dielov, súčiastok
  • podpora spoločnosti v dosiahnutí príslušných cieľov v súvislosti s viacprácou, optimalizácie nákladov, časového plánu
  • vedenie a správa zákaziek zamestnávateľa na všetkých úrovniach, styk a komunikácia so zákazníkmi zamestnávateľa v oblasti organizačného a technického riešenia projektov vo viacjazyčnom prostredí
  • vedenie príslušnej technickej a prevádzkovej dokumentácie
  • technická podpora výroby
  • optimalizácia procesov
  • dodržiavanie PM-sytému
  • spolupráca pri zavedení nových sériových projektoch

Moderná technológia
Klimatizované priestory v celej spoločnosti
Kariérový rast, odborné školenia
Príspevok zamestnávateľa na 3. pilier, ostatné príspevky
Program Získaj nového kolegu
Vitamíny, Sladké dni, atď….

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše očakávania. Za pochopenie ďakujeme!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

CATIA - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
SAP - Základy
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Vysoká miera flexibility, zaťažiteľnosť, komunikatívnosť, schopnosť tímovej práce, ochota cestovať, samostatnosť, ochota sa učiť, technické cítenie, schopnosť zvládať stresové situácie

Webasto je medzinárodným partnerom inovatívnych systémov, ktorý od svojho založenia v roku 1901 spolupracuje s takmer všetkými značkami v oblasti automobilového priemyslu. Skupina Webasto patrí medzi 100 najväčších dodávateľov pre automobilový priemysel. S našimi inovatívnymi strešnými oknami, panoramatickými strechami, sklápacími strechami a priekopníckymi riešeniami v oblasti vykurovania, chladenia, batériových systémov a nabíjania naďalej zvyšujeme hodnotu rozvíjajúceho sa sektora mobility. V závode vo Veľkom Mederi, kde vyrábame konvertibilné strechy pre kabriolety a panoramatické strechy, zamestnávame viac ako 700 zamestnancov. V Košiciach máme výskumné a vývojové IT centrum s 50 zamestnancami. V Priemyselnom parku v Lozorne budujeme nový výrobný závod s veľmi technologicky vyspelou výrobou batérií pre elektromobily.
Keď prídete pracovať do spoločnosti Webasto, môžete očakávať tímovo orientované, otvorené pracovné prostredie, v ktorom ponúkame veľa slobody na realizáciu vlastných nápadov a tiež rozvoj na globálnej úrovni - pretože "My" v spoločnosti Webasto je vaše Špeciálne plus.

www.webasto.com

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Poslať CV
ID: 1746827  Megjelentetés dátuma: 30.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1 550 € --- plat bude férovo dohodnutý podľa praxe a znalostí konkrétneho kandidáta