Back Office Assistant/Recepčná

WEM s.r.o.

Miesto práce
Prievozská 4/C, 821 09 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za manažment recepcie
- administratívne práce – spracovanie zmluvnej dokumentácie, archivácia, skenovanie
- korešpondencia - spracovávanie a distribúcia pošty
- asistentské práce - komunikácia a súčinnosť s pracovníkmi z iných oddelení
- telefonická a e-mailová komunikácia
- práca s interným systémom
- správa rezervačného systému
- práca podľa pokynov nadriadeného

- možnosť odborného a kariérneho rastu
- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- príjemné pracovné prostredie
- reprezentatívne pracovné priestory
- stravné listky
- 13. plat

Podmienkou pre zaradenie do výberového konania je zaslanie životopisu. Životopis prosím zasielajte s fotografiou.
Kontaktovať za účelom osobného pohovoru budeme len vybraných uchádzačov.

K životopisu prosím, pripojte nasledujúce prehlásenie:
„Osobné údaje vyplnil uchádzač o zamestnanie a zároveň dal súhlas spoločnosti Wealth Effect Management s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v pripojenom dokumente, pre účely výberového pohovoru po dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č.122/2013 Z.z. ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

- požadované vzdelanie
- príjemné, reprezentatívne vystupovanie
- aktívna snaha a pozitívny prístup k práci
- záujem učiť sa, precíznosť pri plnení úloh-
- samostatnosť, komunikatívnosť, zodpovednosť
- administratívne zručnosti
- organizačné schopnosti
- vítané sú znalosti účtovníctva a fakturácie

Wealth Effect Management o.c.p., a.s. vytvára prostredníctvom vlastného portfólio management teamu efektívne portfóliá a tým zabezpečuje pre klientov dlhodobý a kvalitný servis. Našou víziou, ktorá nás neustále ženie vpred, je ambícia dostať sa do pozície jednoznačného lídra na trhu v oblasti wealth managementu. Privátny prístup pre našich klientov je zárukou pocitu výnimočnosti, ktorý im poskytujeme. Misia WEM je zveľaďovať a udržať hodnotu majetku, ktorý nám klient zveril.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3329002  Megjelentetés dátuma: 7.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou