Barman / Barmanka

WDBC s.r.o.

Miesto práce
Villa Vodicka, Námestie Slobody, Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmienky (brutto)
600 brutto + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Starostlivosť o klientov kaviarni, bare a terase
- Obsluha hostí v kaviarni , bare a terase
- Starostlivosť o poriadok
- Standardni provoz 12 hodinovy - krátký dlouhý

- Na pohovore

Mladý kolektiv, rodinná atmosféra, nadšenie, neboj se být najlepší...

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Obchod a služby

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hledame extroverta
Cloveka stale usmiateho
pracovitého ktorý chce být najlepsi
empatického , aby se umel správať k hostom

Spoločnosť vznikla v roke 2017
Na základe dlhodobých skúseností veríme že sa naša spoločnosť bude rýchlo rozvíjať a bude rásť. I vy sa môžte stať súčasťou úspešnej firmy v Piešťanoch . Spoločnosť sa venuje obchodu a poskytování služeb.
Pripravujeme sa na otvorení prevadzky , Kaviarne, hotelu a SPA . Dale poradenství v oblasti služeb , obchodu a IT.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3467072  Megjelentetés dátuma: 9.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 600 brutto + odmeny