Ekonomický konzultant ERP systémov

Solitea WBI, s.r.o.

Miesto práce
Pluhová 50/A, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

konzultačné práce pri zavádzaní podnikového informačného systému pre oblasť ekonomiky
spracovanie analýz informačného systému u zákazníkov
spracovanie návrhov nasadenia informačného systému v ekonomickej oblasti
spolupráca s programátormi pri návrhu zákazníckých riešení
testovanie funkčnej správnosti programových produktov
implementácia softvérového riešenia u zákazníkov
užívateľské školenia pre zákazníkov
tvorba užívateľskej dokumentácie
podpora zákazníkov po ukončení implementácie formou konzultácií a telefonickej podpory zákazníkov

zaujímavé platové ohodnotenie závislé od výkonu a skúseností
podpora pri vzdelávaní a certifikáciách
mobilný telefón, notebook
práca v dynamickej spoločnosti
účasť na zahraničných projektoch
práce v špičkovom tíme na medzinárodnej úrovni
flexibilita pracovnej doby
možnosť čiastočnej práce z domu prostredníctvom vzdialeného pripojenia

Váš štruktúrovaný životopis nám zašlite e-mailom na: [email protected].
Pripojte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení: "Udeľujem spoločnosti WBI, s.r.o. dobrovoľný súhlas so spracovaním poskytnutých osobných údajov na účely realizácie práv a povinností zamestnávateľa ako aj za účelom oslovenia s budúcou pracovnou ponukou. Tento súhlas môže byť odvolaný písomne."

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomického zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

znalosť finančného a vnútropodnikového účtovníctva a výkazníctva
vodičský preukaz skupiny B aktívne a ochota cestovať
skúsenosť s implementáciou ERP systémov veľkou výhodou
znalosť AJ na pokročilej úrovni podmienkou !!! (schopnosť komunikovať a prezentovať v Anglickom jazyku)
výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
flexibilita, samostatnosť, potreba učiť sa

Solitea WBI, s.r.o., sa už od svojho vzniku v roku 1996 strategicky zameriava výhradne na poskytovanie riešení a služieb s využitím Microsoft technológií, ktoré ďalej inovuje a dotvára podľa potrieb zákazníkov. Solitea WBI disponuje širokou škálou kompetencií a je držiteľom najvyššej úrovne partnerstva Microsoft Gold Certified Partner. V Solitea WBI pôsobí cez 40 odborníkov na Microsoft produkty. Naše riešenia boli úspešne nasadené vo viac ako stovke domácich aj medzinárodných spoločností. Naším zákazníkom prinášame konkurenčné výhody, ktoré pomáhajú znížiť náklady, zvýšiť efektivitu a pružne reagovať na meniace sa podmienky trhu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2997797  Megjelentetés dátuma: 8.6.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou