Asistent(ka) operátora stroja

WBB s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ihneď
670 EUR/mesiac670 Euro/mes. Mzda sa skladá z hrubej základnej mzdy + variabilná časť a priplatky v zmysle zákona.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- odoberanie výrobkov zo stroja;
- ukladanie výrobkov na paletu, balenie;
- kontrola kvality a množstva výrobkov;
- vedenie písomných záznamov výroby;
- upratovanie okolo stroja a svojho pracovného miesta;
- čistenie a umývanie strojov a ich súčasti;
- ďalšie súvisiace práce vyplývajúce z pracovných povinnosti a pokynov.

- práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
- dochádzkový bonus
- stravné lístky
- istota stabilného príjmu
- dôchodkové pripoistenie

Všetkým uchádzačom, ktorí reagovali na pracovnú ponuku ďakujeme za ich prejavený záujem. Kontaktovať budeme predovšetkým tých, ktorí vyhovujú zadaným kritériám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- schopnosť práce na 3 zmeny;
- zodpovednosť, pracovitosť, ochota učiť sa novým veciam;
- zručnosť, precíznosť, dôslednosť.

Firma WBB s.r.o. bola založená v roku 2006 ako pobočka anglického výrobcu papierových tašiek a obalov - Welton Bibby and Baron. Welton Bibby & Baron je najväčší britský výrobca papierových tašiek ,papierových vrecúšok, tašiek na plechovky a tlačeného papiera na kotúčoch. Od vrecúšok na chlieb, tašiek na rýchle občerstvenie a tašiek Fashion Carrier až po vrecia na múku, výroba obalov od roku 1858 Welton Bibby & Baron. Od roku 2009 je súčasťou nemeckého papierenského koncernu Papier Mettler. PAPIER-METTLER pôsobí ako medzinárodná spoločnosť vo výrobe obalov a je lídrom na európskom trhu v tomto odvetví. Pokročilé výrobné zariadenia, inovatívny vývoj produktov, ako aj plochá hierarchia a krátke spôsoby rozhodovania sa spájajú, aby sa z rodinného podniku stal úspešný zamestnávateľ. Vďaka svojmu jedinečnému konceptu recyklácie je PAPIER-METTLER sľubným priekopníkom v ekologických obalových riešeniach. Viac ako 5 000 zamestnancov na celom svete dôveruje rodinnej spoločnosti a ťaží z jej vynikajúcich vyhliadok rozvoja.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4065165  Megjelentetés dátuma: 20.4.2021  Alapbér (bruttó): 670 EUR/mesiac