Recepčná

WBA Property Development, s.r.o.

Miesto práce
Golfový areál Royal Valley, Malý Slavkov, okres Kežmarok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Telefonická a e-mailová komunikácia so zákazníkmi
• Rezervácia a vybavenie hráčov v systéme OPS
• Poskytovanie informácii o službách a produktoch golfového areálu
• Riadenie bezproblémového chodu zverenej prevádzky
• Objednávanie, preberanie a kontrolovanie tovaru
• Fyzická kontrola skladových zásob (inventarizácia), vedenie pokladničnej knihy
• Komunikácia s dodávateľmi a vyjednávanie najvýhodnejších dodávateľských podmienok
• Zodpovednosť za vzniknuté manká a škody
• Riešenie sťažností a reklamácií zákazníkov
• Zodpovednosť za poskytovanú úroveň služieb
• Prijíma objednávky akcií, organizuje ich prípravu, zabezpečuje priebeh a dohľad nad prebiehajúcimi akciami a podujatiami, zabezpečuje ich zúčtovanie
• Zabezpečuje chod kaviarenskej prevádzky na požadovanej úrovni
• Zodpovedá za dodržiavanie hygienických predpisov, sanitačného poriadku a gastronomických zásad

• Práca v mladom dynamickom kolektíve
• Možnosť profesného rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, cestovný ruch, gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Komunikatívnosť
• Flexibilita
• Príjemné vystupovanie
• Organizačné a riadiace schopnosti
• Aktívny prístup k riešeniu vzniknutých problémov
• Znalosť pojmov a princípov prevádzky, legislatívy
• Zmysel pre detail, efektivitu, ekonomickú návratnosť

Spoločnosť WBA Property Development ponúka svojim klientom komplexné služby v oblasti realitného developmentu. Hlavnou činnosťou spoločnosti je výber nehnuteľností vo vhodných lokalitách, ich následné zhodnotenie, s cieľom budúceho predaja konečnému užívateľovi prípadne investorovi. Orientujeme sa na development bytových, polyfunkčných, administratívnych, sociálnych a rekreačných projektov s dôrazom na Bratislavu a Tatry.
ID: 2818417  Megjelentetés dátuma: 4.4.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou