Opatrovateľ / Opatrovateľka

WBA Property Development, s.r.o.

Miesto práce
Jablonové
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
624,-€ nástupný plat + príplatky a benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nezisková organizácia Harmónia života, ktorá prevádzkuje nadštandardné zariadenie sociálnych služieb Seniorville Jablonové (okres Malacky) hľadá do svojho tímu zodpovedných a príjemných kolegov OPATROVATEĽOV/KY, ktorých náplňou práce bude:
o Zabezpečovať pre obyvateľov zariadenia bio-psycho-sociálnu a všestrannú starostlivosť
o Starostlivosť o polohovanie a celkovú hygienu klientov
o Úprava postele klientov a zabezpečenie čistej posteľnej bielizne
o Výmena bielizne klientov
o Sprevádzanie klientov na vyšetrenia
o Aktívne spolupracovať so zdravotnou sestrou

o Stabilnú prácu,
o Veľmi príjemné pracovné prostredie,
o Ubytovanie zdarma, príspevok na stravu a dopravu do práce,
o Pri nástupe má opatrovateľka základný plat 624 E+ príplatky za sobotu, nedeľu a nočné služby až do výšky 100 % priemerného zárobku.
o Ako sociálny bonus má každý zamestnanec právo po skončení skúšobnej doby 1x mesačne na masáž a 2x mesačne na termoterapiu, v čase osobného voľna.
o Zamestnancovi, ktorí odpracuje 3 mesiace bez vymeškania, bez návštevy lekára, alebo PN bude vyplatená odmena za každý mesiac 50 Eur – kvartálne 150 Eur.
o Opatrovateľský kurz je výhodou, nie však podmienkou (možnosť zvýšenia kvalifikácie – zabezpečíme absolvovanie opatrovateľského kurzu).

Pracuje sa na 12-hodinové zmeny (deň-deň-noc-voľno). Práca na turnus (2,5 týždňa práca, 1,5 týždňa voľno).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť WBA Property Development ponúka svojim klientom komplexné služby v oblasti realitného developmentu. Hlavnou činnosťou spoločnosti je výber nehnuteľností vo vhodných lokalitách, ich následné zhodnotenie, s cieľom budúceho predaja konečnému užívateľovi prípadne investorovi. Orientujeme sa na development bytových, polyfunkčných, administratívnych, sociálnych a rekreačných projektov s dôrazom na Bratislavu a Tatry.
ID: 3486694  Megjelentetés dátuma: 11.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 624,-€ nástupný plat + príplatky a benefity