Technický koordinátor pre náradie

Way Industries, a.s.

Miesto práce
Krupina
Termín nástupu
dohodou
550 - 650 EUR/mesiacod 550e do 650e + variabilná zložka + mimoriadne odmeny ( výška platu závisí od skúseností a zručností uchádzača )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhotovuje plán spotreby komunálneho, špeciálneho a meracieho náradia a kalibrov
- objednáva komunálne, špeciálne a meracie náradie s ohľadom na kvalitu a cenovú úroveň
- samostatne organizuje a kontroluje práce a úlohy v rámci svojej pôsobnosti
- eviduje, uchováva a zodpovedá za komunálne, špeciálne a meracie náradie ako aj kalibráciu
- zabezpečuje výdaj, príjem a evidenciu všetkého druhu náradia v určenom systéme
- vyraďuje náradie pri jeho poškodení alebo opotrebovaní
- vydáva, prijíma a zodpovedá za technickú dokumentáciu
- riadi, zabezpečuje a kontroluje činnosť brusiča náradia

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ostatným ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť
- precíznosť
- ochota učiť sa nové veci
- dôslednosť

WAY INDUSTRIES, a.s. je výrobná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu viac ako 50 rokov. Zaoberá sa výrobou stavebných strojov, lanových dráh, humanitárnych zariadení. V súčasnosti zamestnáva viac ako 200 zamestnancov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3743535  Megjelentetés dátuma: 20.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 550 - 650 EUR/mesiacod 550e do 650e + variabilná zložka + mimoriadne odmeny ( výška platu závisí od skúseností a zručností uchádzača )