Rezač kovov - Ručný palič

Way Industries, a.s.

Miesto práce
Priemyselná 937/4
Termín nástupu
ihneď
700e + variabilná zložka (výška mzdy sa vždy posudzuje podľa skúseností a znalostí kandidáta individuálne)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné ustavenie, ohýbanie a ručné pálenie materiálu
- vykonáva všetky ručné paličské práce podľa technickej dokumentácie
- vykonáva všetky ohýbacie práce za tepla podľa technickej dokumentácie
- samostatná príprava a ustavenie materiálu, nastavenie stroja.
- dosiahnutie požadovaných technických parametrov podľa technickej dokumentácie
- vykonáva dennú údržbu , čistenie pracovného náradia a pracovného miesta
- vykonáva obsluhu príručných zdvíhacích zariadení

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky uvedené požiadavky. Ostatným uchádzačom ďakujem za prejavený záujem.
Ďakujeme za pochopenie!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Počet rokov praxe

3

- pozitívne myslenie
- samostatnosť pri plnení úloh
- zodpovednosť, precíznosť a čestnosť
- manuálna zručnosť

WAY INDUSTRIES, a.s. je výrobná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu viac ako 50 rokov. Zaoberá sa výrobou stavebných strojov, lanových dráh, humanitárnych zariadení. V súčasnosti zamestnáva viac ako 200 zamestnancov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2794126  Megjelentetés dátuma: 21.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700e + variabilná zložka (výška mzdy sa vždy posudzuje podľa skúseností a znalostí kandidáta individuálne)