Rezač kovov - Palič

Way Industries, a.s.

Miesto práce
Krupina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
600 - 750 EUR/mesiacTPP od 600e - 750e + variabilná zložka + motivačná odmena ( výška mzdy sa posudzuje podľa skúsenosti a zručností uchádzača ), živnosť 8-10e/Nh. ( podľa skúseností uchádzača )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva všetky strojné paličské práce podľa technickej dokumentácie na CNC laser Trumpf
- vytvára páliace plány podľa výkresovej dokumentácie pre CNC laser Trumpf
- koordinuje a upresňuje palica plány s technológom
- dbá na celkovú efektívnosť výrobného zariadenia
- samostatná príprava a ustavenie materiálu, nastavenie stroja.
- dosiahnutie požadovaných technických parametrov podľa technickej dokumentácie
- vykonáva dennú údržbu , čistenie pracovného náradia a pracovného miesta
- vykonáva obsluhu príručných zdvíhacích zariadení
- odoberá diely z páliacej linky na palety a vozíky

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky uvedené požiadavky. Ostatným uchádzačom ďakujem za prejavený záujem.
Ďakujeme za pochopenie!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Počet rokov praxe

1

- schopnosť spolupracovať
- samostatnosť pri plnení úloh
- zodpovednosť, precíznosť a čestnosť

WAY INDUSTRIES, a.s. je výrobná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu viac ako 50 rokov. Zaoberá sa výrobou stavebných strojov, lanových dráh, humanitárnych zariadení. V súčasnosti zamestnáva viac ako 200 zamestnancov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2458962  Megjelentetés dátuma: 21.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 600 - 750 EUR/mesiacTPP od 600e - 750e + variabilná zložka + motivačná odmena ( výška mzdy sa posudzuje podľa skúsenosti a zručností uchádzača ), živnosť 8-10e/Nh. ( podľa skúseností uchádzača )