Prevádzkový zámočník- Údržba strojných zariadení

Way Industries, a.s.

Miesto práce
Priemyselná 937/4
Termín nástupu
dohodou
715 EUR/mesiac715 + variabilná zložka ( výška mzdy závisí od skúseností a zručností uchádzača )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečuje plynulý chod výrobného procesu po stránke údržby mechanických strojov, NC strojov, tvárniacich strojov a strojných zariadení
- opravuje, demontuje a montuje časti strojov a strojných zariadení
- vykonáva preventívnu údržbu strojov a strojných zariadení, dopĺňanie kvapalín potrebných pre chod stroja alebo strojného zariadenia
- vykonáva potrebné merania strojov a strojných zariadení a posudzuje ich presnosť
- vykonáva opravy a údržbu strojných častí na zariadeniach montážnej linky nakladačov, technológií na lakovanie dielov, lakovacie linky
- údržba zdvíhacích zriadení

- príspevok na stravovanie
- možnosť odborného vzdelávania
- príspevok na DDS
- ročné prehodnocovanie platov
- zákonné príplatky za prácu nadčas

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky uvedené požiadavky. Ostatným uchádzačom ďakujem za prejavený záujem.
Ďakujeme za pochopenie!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

3

- pozitívne myslenie
- schopnosť spolupracovať
- samostatnosť pri plnení úloh
- zodpovednosť, precíznosť a čestnosť
- technická znalosť
- manuálna zručnosť

WAY INDUSTRIES, a.s. je výrobná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu viac ako 50 rokov. Zaoberá sa výrobou stavebných strojov, lanových dráh, humanitárnych zariadení. V súčasnosti zamestnáva viac ako 200 zamestnancov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2300402  Megjelentetés dátuma: 17.2.2020  Alapbér (bruttó): 715 EUR/mesiac