Thomas Sabo Aupark Bratislava - manažér/ vedúci predajne / store manager

WAV, s. r. o.

Miesto práce
Aupark, Einsteinova, Petržalka
Mzdové podmienky (brutto)
1000,- € brutto + 200,- € odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka na full time pozíciu, ktorý bude viesť obchod a budovať jeho značku. Základom je aktívna komunikácia so zákazníkom, predaj a prezentácia širokej kolekcie šperkov a hodiniek. Starostlivosť o sortiment a zavádzanie konceptov k prezentácii tovaru, obsluha pokladne. Dosahovanie stanovených výsledkov z predaja. Aktívna práca s úlohami na predajni. Komplexná zodpovednosť za vedenie, vzhľad a chod predajne. Príjem tovaru, kontrola, reklamácie. Vedenie databáz, pravidelný reporting, analýza predaja, práca s číslami a tabuľkami, zodpovednosť za výsledky a splnenie cieľov.
Administratíva spojená s vedením predajne a skladu. Motivácia, vedenie a kontrola zamestnancov. Visual merchandising. Budovanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi. Nástup: január 2019

Prečo by si si mala vybprať práve nás?
- sme stabilná úspešná spoločnosť, ktorej produkty si zamilovali milióny klientov po celom svete, udávame svetové trendy
- stabilné pracovné miesto
- príjemný pracovný kolektív a vždy dobrá nálada sú u nás samozrejmosťou
- ponúkame mesačnú mzdu 1000,- € brutto (plný úväzok) + odmeny do výšky 200,- € (podľa výkonu)
- medzi benefity patrí získanie krásnych šperky vždy s príchodom novej kolekcie
- stravné lístky a zaujímavé zamestnanecké zľavy

V prípade záujmu o túto pozíciu prosíme pošlite životopis spolu s fotografiou na e-mailovú adresu: [email protected].
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Angličtina, záujem o krásne šperky a módu je nutnosťou.
Výborné organizačné a komunikačné schopnosti, flexibilita, precíznosť, zodpovednosť, aktívny prístup k práci. Reprezentatívne vystupovanie a kultivovaný predaj. Skúsenosť ako teamleader výhodou.

Thomas Sabo je úspešná medzinárodná spoločnosť, stabilný hráč na svetovom trhu. Ponúka kolekcie exkluzívnych strieborných šperkov a hodiniek pre ženy aj mužov. Predajňa v Auparku má dlhoročnú základňu stálych zákazníkov.
www.thomassabo.com

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3550828  Megjelentetés dátuma: 8.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000,- € brutto + 200,- € odmeny