Ekonómka/Účtovníčka

Waspper, s. r. o.

Miesto práce
Radlinského, Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.07.2019
800 - 900 EUR/mesiacvýška nástupnej mzdy sa odvíja od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komplexné vedenie podvojného účtovníctva
- evidencia a spracovanie došlých i vystavených účt. dokladov (tuzemsko + zahraničie). MINIMÁLNE ZÁKLADNÁ ANGLIČTINA!
- DPH
- mzdy, nahlasovanie a odhlasovanie zamestnancov, komunikácia s úradmi
- príprava pracovných zmlúv
- kontrola platieb a zadávanie pokynov k úhradám faktúr
- práca v jednoduchom ekonomickom programe MK Soft

Príjemný nápomocný kolektív
Prácu v kancelárii v sídle firmy v Spišskej Novej Vsi
Dlhodobý úväzok na trvalý pracovný pomer alebo živnosť
Získanie skúseností v zahraničnom obchode a zdokonalenie sa v jazyku

Sme dynamicky sa rozrastajúca firma, člen tímu bude mať na starosti ekonomickú agendu firmy a bude jej plne zodpovedný. Mal by porozumieť podkladom v angličtine (pasívna, stredne pokročilá angličtina) a ochotu učiť sa. Zaručene sa osoba priučí novým úkonom a získa náhľad v zahraničnom obchode.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- precíznosť, porozumenie, vynikajúca komunikácia a schopnosť kontroly svojho úseku.
- zmysel pre obchod a chuť napredovať je v každom zamestnancovi nášho tímu a potrebujeme práve ďalšiu pozitívnu osobu, otvorenú riešiť rozličné účtovné aj firemné prípady

Waspper s. r. o. je rozvíjajúca sa spoločnosť zameraná na vývoj, výrobu a predaj benzínových vysokotlakových čističov, vodných čerpadiel, benzínových kompresorov a náhradných dielov a príslušenstva. Sídlo aj výroba sa uskutočňujú v Spišskej Novej Vsi.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3360716  Megjelentetés dátuma: 28.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 - 900 EUR/mesiacvýška nástupnej mzdy sa odvíja od skúsenosti kandidáta