Можливість для людей з України

Práca - práca v skladoch - Nemecko!

WASIL, s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 2 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovitých zamestnancov na prácu do skladov v Nemeckej republike. Mužov, ženy, páry a partie. Prax je výhodou. Práca je v teplých skladoch, pracuje sa 8 hodín denne, možné nadčasy a práca počas víkendov. Znalosť jazyka je nepotrebná. Ubytovanie je hradené zamestnávateľom. Príspevok na cestovné, firemné autá. Mzda v čistom 1500-2300 eur/mesiac.

Práca zahrňuje:
- príprava kartónov na expedíciu
- kontrola a skenovanie tovaru
- vykládka a nakládka tovaru
- upratovanie

Nadčasy sú možné. Pracuje sa aj cez víkendy, podľa dohody so zákazníkom.

Pri dobrom výkone sú vyplácané odmeny.

UCHÁDZAČI S PRAXOU BUDÚ UPREDNOSTNENÍ.

V prípade vážneho záujmu, pošlite nám svoj životopis s aktuálnou fotografiou na [email protected]

Pre viac informácií ohľadne práce nás kontaktujte na uvedenom telefónnom čísle:::0908 455 262 ::: počas pracovných dní od 9:00 do 18:00.

0908 455 262

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Firma WASIL, s.r.o. sa dlhoročne zaoberá prácou v logistických skladoch v Nemecku.
Web: https://www.wasil.sk/

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3995260  Megjelentetés dátuma: 10.7.2023  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac