Irodai asszisztens

Wama Mont Kft.

A munkavégzés helye
Baross Gábor út 4., Ózd, Magyarország

- Kapcsolattartás és folyamatos kommunikáció (írásban és szóban is) a német partnerirodával.
- Kapcsolattartás, egyeztetés, információ csere a német építésvezetőkkel.
- Szállásfoglalás a német munkaterületeken.

Egyéb béren kívüli juttatások

- Igényes, modern munkakörnyezet
- Fiatalos, lendületes csapat
- Stabil, dinamikusan fejlődő üzleti háttér
- Mobiltelefon

Információk a kiválasztási folyamatról

Elérhetőség:
Tel.: +36306417157
Email: [email protected]

Beszélt nyelvek

Német nyelv - Középszint (B2)

- Kommunikációképes, magabiztos német nyelvismeret, írásban és szóban egyaránt
- Jó kommunikációs készség
- Csapatszellem
- Az állás betöltéséhez előnyt jelent a hasonló feladatkörben szerzett munkatapasztalat

Fő profilunk szállítószalagok összeszerelése repülőtereken, logisztikai központokban, palackozó üzemekben. Igényes szolgáltatást nyújtunk üzleti partnereinknek, melyet a folyamatosan bővülő megrendeléseink is bizonyítanak.
Nagyon fontos szempont nálunk a folyamatos fejlődés, megújulás, és az, hogy színvonalunkat folyamatosan a modern igényekhez igazítsuk, ezért profitunk magas százalékát forgatjuk vissza vállalkozásunkba.
Mi a Wama Montnál tudjuk, hogy a folyamatosan magas színvonalú munka csak úgy érhető el, ha munkatársaink motiváltak. Szakembereink munkavégzését jó minőségű és modern eszközökkel segítjük.
ID: 3330032  Megjelentetés dátuma: 8.3.2018