Pomocník tiskaře

Walstead Moraviapress s.r.o.

Místo práce
Okres Břeclav
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Skupina Walstead jejíž součástí je i Walstead Moraviapress s.r.o., má v Evropě dominantní postavení v oblasti kotoučového ofsetového tisku. Na Břeclavsku patříme k největším a nejstabilnějším zaměstnavatelům. Hledáme posilu do týmu!

Pracovník tisku

22 000 - 27 000 Kč

Co budeš vlastně dělat?

  • Budeš plnohodnotný člen 2-4 členného týmu obsluhující tiskařský stroj pod vedením zkušeného tiskaře
  • Naučíš se obsluhovat a seřizovat ořezové linky, vykladač, páskovačky a jiné periferie a další zařízení jako je odvíječ rolí papíru tiskového stroje
  • Mezi Tvými povinnostmi bude zajištění přísunu papíru do odvíječe tiskového stroje kontrola dostačeného přítoku barvy do stroje
  • Budeš se podílet na přípravě a nastavení tiskového stroje pro danou zakázku
  • Tvá práce není zbytečná, její výsledky uvidíš v každém obchodě s tiskovinami
  • Tví noví kolegové Tě rádi naučí stroje obsluhovat
  • Tým je stabilní a brzy budeš pro ostatní parťákem

Co budeš k práci potřebovat?

  • Manuální a technickou zručnost
  • Jsi připravený pracovat v týmu, kde se jeden spoléhá na druhého
  • Spolehlivost, flexibilita, pečlivost a samostatnost
  • Práce je místy fyzicky náročná tudíž vhodnější pro muže

Co ti můžeme nabídnout?

  • Jistotu pracovního místa u mezinárodní společnosti a mzdu vždy vyplacenou včas
  • Směna trvá 12 hodin, na druhou stranu budeš mít mezi pracovními dny více dnů volna, než má víkend. Naši zaměstnanci si tento režim vybrali a pochvalují si jej.
  • Vážíme si ochoty pracovat přesčas a férově Tě za to odměníme příplatkem min. 40 %
  • 4x ročně rozdělíme týmovou prémii, což pro Tebe znamená několik tisíc navíc.
  • Příspěvek na stravování v závodní jídelně. V jídelně možnost výběru každý den ze 4 jídel za 34 - 41 Kč
  • Pořádáme různé akce pro zaměstnance a jejich rodiny (vánoční, sportovní, den otevřených dveří)
  • Příspěvek na penzijní připojištění 600 Kč.
  • Poskytujeme výhodnou zaměstnaneckou SIM kartu O2 s neomezeným tarifem za 100 Kč
  • Příspěvek na sport – karta na neomezené sportování za 350 Kč – Multisport
  • Příspěvek 1 000 Kč na zdraví, kulturu, sport – kafeterie Benefit-plus
  • Každý rok mzdy zvyšujeme
  • Vážíme si loajality - každé 4 roky bonus 20 000 Kč

Co dalšího bys měl vědět?

Jestli tě něco k pozici zajímá, můžeš nám zavolat na 516205119. S nástupem počítáme ihned.

Těšíme se na viděnou!

Více informací o nás:

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 3787025  Megjelentetés dátuma: 14.10.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 22000 Kč/měsíc